Husky

Česká společnost a značka Husky byla založena v roce 1997 a jejím cílem bylo vyrábět a následně dodávat na trh zejména campingové vybavení, turistické batohy a také sportovní oblečení. Značka Husky má dlouholeté zkušenosti zejména v oblastech výroby a dále pak vývoje kvalitního outdoorového a campingového vybavení a sportovního oblečení. Dostala se vyšší příčky zejména díky dlouholeté spolupráci se členy horské služby a jejich velké podpoře. Od úplného počátku značka Husky klade hlavní důraz na originalitu a vysokou kvalitu při celkovém zpracování svých výrobků. Úplným základem produkce je velký důraz na vývoj a design. Také probíhá pečlivá selekce vysoce kvalitních materiálů.

Značka Husky je vysoce aktivní

Husky
Husky

Značka Husky se zaměřuje především na ty zákazníky, kteří umí velmi aktivně trávit svůj volný čas třeba sportem, pobytem v přírodě anebo na horách. Značka Husky se nikdy nechtěla stát masově rozšířenou značkou, ale přesto se jí díky zájmu stala. Husky oslovuje jasně definovanou cílovou skupinu svých zákazníků, tedy zejména příznivce outdoorových sportů, campingu, lyžování, horské a pěší turistiky i sportovce v posilovnách. Dlouhodobá spolupráce se členy horské služby a podpora horolezeckých výprav vypravených nejen do Himalájí tato společnost velmi efektivně testuje účinnost a kvalitu svého sportovního oblečení a dalších výrobků. V současní době kromě kempingového nábytku rozšiřuje i produkci oblečení.

Značka Husky a oblečení

Materiály značky Husky jsou vysoce profesionální a funkční. Jde o dvou, tří až pěti vrstvé materiály, tepelnou izolaci, odvod vlhkosti, jedinečnou kombinaci nízké váhy, funkčnosti, odolnosti proti nepříznivým vlivům špatného počasí a vysoké pohodlí při nošení. Ultralehké prodyšné látky s nízkou, střední až vysokou tepelnou izolací nabízí opravdu vysokou schopnost voděodolnosti a také výjimečný standard prodyšnosti. Tato extrémní prodyšnost a perfektní ochrana působí za každého počasí. Materiály disponují membránami, jsou to oděruvzdorné a vícevrstvé laminované látky, mají dostatečné hodnoty nepromokavosti, která ale stále umožňuje, aby mohlo unikat velkého množství vodních par a nepotili jste se. Značka Husky nabízí dámské, pánské i dětské oblečení. Dále pak tašky, kabelky, batohy, doplňky, spodní prádlo, funkční prádlo, kvalitní ponožky a sportovní vybavení.