Do polobotek patří barevné ponožky!

Plesová sezona je konečně za námi. Sice to znamená, že si dámy se svými dlouhými noblesními róbami dají na chvilku pokoj, ale neznamená to, že by pánové měli přestat nosit obleky, košile a polobotky. V současné době jednoznačně vedl během plesové sezony tmavě modrý oblek, který byl doprovázen hnědými polobotkami a stejnobarevným páskem. Následovala košile, která se volila do světlejších odstínů. Zapomínalo se na křiklavé barvy, na fosforové odstíny nebo na pestrobarevné druhy, jež pouze znechutily každý pohled. Bílé či světlounce modré nebo lehce růžové byly jasnou volbou. Móda 2017 není něčím speciální, trend se nemění tak rychle, pokračuje ve stejném stylu jako v roce 2016.

Tento formální styl ale miluje většina žen i v běžném životě, nikoliv pouze za tak slavnostních událostí. Pokud se pánové chtějí dámám zalíbit, určitě si vezmou přesně tyto kousky na večeři nebo na seznamování s jejími rodiči. Polobotky jsou fantastické také k džínům, které mají střih pouze ke kotníkům. Pakliže do nich zvolíte pestrobarevné a různě vzorované ponožky, budete excelovat!

Barevné ponožky jsou současným velkým hitem, který si muži doslova zamilovali. Už se nyní nemusí obracet na obyčejné jednobarevné kousky, jež jsou nejen nevkusné, ale také nudné. Barevnost nyní opravdu vítězí! Nejlepší jsou třeba ponožky značky Happy Socks, které naprosto dominují trhu s tímto kouskem oblečení. Díky svým vzorům, ojedinělosti, barevnosti a originality denně lákají hromady návštěvníků, kteří jsou za tak bláznivé ponožky schopni utratit opravdu velké peníze. Není se čemu divit, že dva mladí zakladatelé na těchto ponožkách vydělali opravdu hotový majlant.

Také se nyní rozeběhl trend, který umožnil nadšencům zejména filmů nosit také takové ponožky. Nadšenci do ságy Star Wars si můžou koupit ponožky s hlavními hrdiny na bocích. Nebudou za blázny, ale za naprosto stylové jedince. To samé platí třeba o lovcích pokémonů. I tyto vzory jsou velmi oblíbené. Vždyť kdo by nechtěl mít na nohou Pikatchu!

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová