Bonprix

Zásilkový obchodní dům Bonprix, patří k největším koncernům tohoto typu na světě a působí v několika největších evropských státech. V České republice poskytujeme své služby od roku 2004. Se zákazníky komunikuje prostřednictvím katalogů. V Bonprix lze nakoupit bez obav a na všechny výrobky se vztahuje výhodný systém na vrácení a reklamace zboží. Výrobky v katalogu jsou dováženy z celého světa. Většina sortimentu je vyráběna pod přísným dohledem Bonprix. Klientelu tvoří především ženy, ale přibývá i klientů z řad mužů a dětí. V kolekci Bonprix každý najde něco atraktivního pro sebe, nabízeného ve všech velikostech a příznivou cenu.

Značka Bonprix a aktuální trendy

Značka Bonprix nabízí aktuální módní trendy za příznivé ceny. Objevíte zde módní dámské, pánské i dětské oblečení, kvalitní obuv a doplňky. Sortiment oblečení je zde ve všech velikostech za jednotnou cenu i u módy ve velkých velikostech XXL. Široký výběr módy a doplňků Bonprix se drží módních trendů, top aktuálních kousků oblečení a nabízí i základní kusy oděvu, které by neměly chybět v žádném šatníku. Kromě toho značka nabízí i širokou nabídku zboží vztahující se k bydlení a domácnosti. Vedle moderní a stylové dámské a pánské módy najdete v sortimentu také oblečení pro děti. Dokonce je zde nabízena i móda na krásnou dobu těhotenství pro budoucí maminky. Široká nabídka těhotenské módy pak ženy v těhotenství nijak nevyčleňuje z řad atraktivních žen. Za zhlédnutí stojí i spodní prádlo. Inspirace na léto je zaštítěna plavkovou módou.

Rozmanitá móda a Bonprix

Bonprix
Bonprix

Značka klade důraz i nato, aby se ženy s výraznějšími ženskými křivkami v tomto oblečení cítily opravdu pohodlně. Pro ženy výraznějších tvarů je v nabídce široká nabídka módního oblečení. Zde také platí, všechny velikosti jedna cena. Spokojení s výběrem budou i muži. Oblast ležérního oblečení na volný čas nebo elegantního obleku či košile do práce je plně zajištěna. V Bonprix si vybere každý. V nabídce je i oblečení pro ty nejmenší. Dámská móda je od té sportovní až po elegantní, pánská móda je velmi ležérní i stalová, dětská móda, spodní prádlo, obuv od letních sandálů až po zimní kozačky, dámská i pánská obuv, dětské boty, tašky, kabelky a doplňky, šperky a hodinky.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová