Objemné svetry jsou v kurzu

Konečně je po tuhé zimě. Ta byla letos oblíbená pouze u nadšenců zimních sportů, kteří si mohli skvěle užít zimní radovánky. Nejrůznějších lyžařské areály si taky nemohly stěžovat. Ovšem většina z nás už po mínus třicetistupňových teplotách, neustálého sněžení, sněhu po kolena a ustavičného náledí s radostí přivítala přicházející jaro, jež je už takto ze začátku velmi teplé. Dny jsou mnohem teplejší než před týdny, sluníčko ustavičně ukazuje své paprsky. Ovšem rána a následné večery jsou bohužel stále chladné, a tak se tedy není čemu divit, když si pod lehčí bundu oblékneme opravdu huňatou vrstvu. Většinou to bývají mikiny, cardigany, dlouhé rukávy nebo svetry. Ty jsou ostatně v současné době velmi trendy, a to zejména v objemné a oversize podobě.

Čím větší, tím lepší!

Možná jste se setkali v obchodním domě, že si nějakás slečna či paní zkoušela svetr, jež byl opravdu tak o tři čísla větší. Jelikož byla žena jako párátko, musela mít velikost tak XS, jenže svetr byl jednoznačně minimálně Mko. Důvod tohoto zajímavého momentu je ten, že móda opět udala jakýsi trend, a sice takový, že čím větší svetr máte, tím lepší to je a tím více jste trendy, styloví a moderně oháknutí. Nezáleží, zda jde o pletený či lehký svetřík, pokud je větší než vy sami, máte vyhráno.

Tento větší svetr lze jednoduše doplnit, a sice úzkými džíny. Pokud vlastníte ty s roztrhanými koleny nebo typy, jež jsou roztrhány od pasu až ke kotníkům, uděláte taktéž dobře. Nejlépe se k danému looku hodí lodičky (trend džínů, které symbolizují ležérnost a pohodlí, a následně lodičky, jež jsou známkou elegantnosti, jsou nyní velmi v kurzu), ale pokud se nechcete trápit s jehlami, zkuste to s obyčejnými lodičkami nebo s chelsea boty. Ty jsou taktéž velmi „in“. Kotníkové boty s gumou na stranách zkrátka zabodovaly nejen u tohoto outfitu.