Kšandy tvoří gentlemana

Každý muž chce někdy působit jako gentleman, protože právě na jeho stylu se pozná, zda se umí nebo neumí o sebe postarat. Tedy alespoň ženy podle toho tak usuzují. Je nutné poznamenat, že pokud se pán umí skvěle obléknout, upoutá pozornost mnoha žen. Pakliže žena na ulici potká někoho, kdo se bohužel obléká do něčeho, co je o dvě čísla větší, bohužel to není zrovna nejlepší první dojem. Proto se není čemu divit, když se pánové chtějí obléknout slušně, protože právě podle toho se ženy dívají. To samé platí samozřejmě i naopak – muž si také nevšimne ženy, která svým stylem nevyzařuje z davu.

Působit elegantně je navíc velmi populární u mužského oblékání. Nikdo nestojí o kluka v teniskách s ledabylou pláštěnkou na sobě. Ženské osazenstvo se raději kochá pohledem na muže, který má na sobě vkusné společenské kalhoty a košili. Oblek je jen bonus. U něj je však nutné dbát na to, že ke každému obleku také patří i vesta, na níž se velmi často zapomíná. Jenže oblek není v mnoha případech zrovna pohodlný, protože mnohdy právě vesta je tím hlavním problémem, proč se špatně dýchá. Raději by si vzal muž jen košili a společenské kalhoty. Tak to ovšem jde taky – jen jako gentleman bude působit pouze s jednou malou pomůckou.

Vezměte si kšandy a elegantnost bude vaše druhé jméno

Tou pomůckou jsou kšandy, které jsou velmi oblíbené zejména v poslední době. Pánové totiž mohou nahodit elegantní styl pouhými pohodlnějšími společenskými kalhotami, hnědými polobotkami a vkusnou košilí s kšandami. Košile navíc může mít i vyhrnuté rukávy, což znamená, že nikomu nebude tak horko, jak se na první pohled může zdát. Pakliže máte kšandy, které doplňují konečný look, nebojte se toho, že by snad vyhrnuté rukávy působili neformálně. Jestliže připnete na ruku ještě řemínkové hodinky, bude to vrchol dokonalosti. Jistě se po vás každá žena otočí kdykoliv, kdy projdete zalidněnou ulicí. Přece jen elegantnost budí obrovský zájem už po staletí a tento návyk se zachoval až do nynější doby.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová