Outfit, se kterým na valentýnském rande okouzlíte!

Valentýn je svátek všech zamilovaných, který sice pochází z Ameriky, ale velké oblibě se těší i u nás. Pokud i vy patříte k zamilovaným párům, možná už nyní přemýšlíte, kam svou milovanou ženu vezmete na večeři. Ať už se rozhodnete jít do jakéhokoliv bistra nebo restaurace, je třeba, abyste na takovou valentýnskou schůzku byli dobře oblečeni. Ženy přece milují, když pánové jsou elegantně oblečeni!

I když jste milovníkem spíše ležérního stylu, na valentýnské rande se oblečte přece jenom trochu jinak. Nikoho v restauraci neohromíte s tepláky a s mikinou, proto se překonejte a kvůli své milované nazujte polobotky!

Abyste byli o svém outfitu přesvědčeni, dejte na náš tip.

Společenské kalhoty ke kotníkům

I elegantní styl může být dost pohodlný, pokud víte, co na sebe máte obléknout. Rozhodně se vyvarujte nepohodlným kalhotám, které vás škrtí v rozkroku, ale sáhněte po pohodlných kalhotách ke kotníkům, které se aktuálně nosí. Jsou to skutečně skvělé kalhoty, které se běžně kombinují s teniskami, ale tenisky se do noblesní restaurace nehodí.

Polobotky, chelsea boty

Ke každým společenským kalhotám se hodí polobotky – přes to vlak nejede. Jestliže je však mokro a vy si netroufáte jít v hezkých, lakovaných polobotkách, raději sáhněte po taktéž elegantní obuvi, která je nyní velice populární – sáhněte po chelsea botách, což je obuv, která je nad kotníková a má gumu na bocích.

Barevné ponožky

Ke každým kotníkovým kalhotám se hodí barevné ponožky. Čím barevnější a pestřejší, tím lepší. To je zkrátka aktuálně v módě.

Košile se svetrem

Košili k tomuto looku volte zásadně světlou – tedy nejlépe bílou. Ta nikdy nic nepokazí, nikdy není špatnou volbou, hodí se naprosto ke všemu. Přes ni si však přetáhněte svetr, který se barevně hodí k vašim kalhotám a botám. Z košile bude čouhat jenom límeček.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová