Podzim a zima na krku

Když se po létě začíná o své slovo hlásit podzimní a zimní období, je třeba myslet také na to, co máme ve svém šatníku. V poslední době se teplé a chladné dny dost střídají a občas se paní zima v té pravé podobě ukazuje až o něco později, než možná čekáváme, jedno je však jisté, dozajista přijde. Podzimní a zimní tématikou je třeba se zabývat již dnes. Pokud nepodléháte hned módním výstřelkům, naštěstí existuje hned několik nadčasově současných trendů, kterými lze spolehlivě oživit své podzimní a zimní outfity.

Pánské klobouky a trendy čepice, které letí

Klasické pánské klobouky vypadají super obzvlášť na podzim a v zimě na všech ženách skvěle. Pokud k nim máte upravené rovné vlasy nebo i hezké dlouhé lokny, jde o fantastický typ, jak dát ojedinělý šmrnc vašemu novému looku. Totéž znamenají i čepice. K dlouhým vlasům vypadají prostě famózně a ve skrze žensky. Jde o nadčasový sexy stylový doplněk, který sluší každému autfitu. Vlnité vlasy jsou stále in. Současným trendům v dámských účesech neodmyslitelně kralují dlouhé vlnité vlasy. Nemusíte si do nekonečna žehlit vlasy žehličkou, když je nemáte od přírody rovné. Ty doby jsou již pryč. Příprava takového účesu je navíc maximálně jednoduchá. Jsou-li vlasy přirozeně zvlněné, stačí se o ně dobře starat. Pokud ne, vystačíte si jen s klasickou kulmou a lakem na vlasy.

Tmavý odstín rtěnky a kouřové stíny

To jsou dvě věci, které sluší všem. Tmavý odstín rtěnky zejména funguje na podzim a v zimě opravdu nejlépe. Vínové až borůvkové odstíny rtěnky na vašich rtech zkombinované třeba s béžovou a krémově hnědou barvou působí jako dva kontrastní protiklady, které dohromady tvoří opravdu velmi pěkný konečný dojem. V období Vánoc a Silvestra je pak velké množství příležitostí k nevšednímu líčení, kam dozajista patří také kouřové stíny. Nemusí být vůbec jenom šedé, ale i v jiných odstínech barev. Váš konečný vzhled spolehlivě doplní také čelenky. Pokud si zrovna nechcete zničit účes pod kloboukem ani čepicí, čelenka je vhodnou alternativou, která vás také spolehlivě zahřeje. Jde o velmi oblíbený světový trend, který se jistě ujme i u nás.