I těhotenské oblečení může být stylové

V životě ženy přijde jednou krásné období, a sice těhotenství. Jedná se většinou o to nejhezčí období v životě ženy, které má ukázat, že se s partnerem milují a jejich láska nezná mezí, proto jsou připraveni na jistého potomka. Ženy většinou truchlí, protože se najednou na necelý rok musí zbavit svého oblíbeného oblečení, do kterého se nenasoukají ani krátce po porodu. Litují každé košile, kterou nebudou moci zapnout či každého saka, které nebudou moci obléknout. O džínech ani nemluvě! Bohužel tomu tak však je, proto se není čemu divit, když ženy z jedné stránky těhotenství nemají zrovna rády.

Naštěstí se móda sklonila i k této skupině žen a rozhodla se, že toto krásné období, kdy je jedení naprosto povoleno v neomezené míře, ještě zpříjemní. Poslední módní výkřiky totiž spadají do kategorie „těhotenská móda“. Ženy se tak mohou těšit na příjemná trička, šaty či džíny z pohodlného materiálu, které jsou zpracovány přesně tak, aby nikde neškrábaly, nekousaly nebo neškrtily – zkrátka tak, aby bylo zaručeno maximální pohodlí nejen pro maminku, ale také pro budoucí děti.

Řiďte se aktuálními trendy – ty jsou totiž převedeny do těhotenských velikostí

Pakliže si myslíte, že se těhotenská móda nějak liší od té běžné módy, tak se mýlíte. Jedná se o naprosto totožné kousky oblečení, jen se nabízí ve větších těhotenských velikostech a mnohdy v takovém materiálu, aby byl opravdu pohodlí, protože budoucí maminka si nepřeje mnohdy nic jiného, než právě ono zmiňované pohodlí. Ženy se tak mohou těšit na nyní velmi moderní vzory puntíků či proužků, na roztrhané džíny, které ale mají upravený pás tak, aby dobře seděl na bříšku a nestahoval ho, také se mohou těšit na různé oversize trička či svetry, díky kterým se zaručí pohodlí i během sychravějších dnů.

Mnoho žen se však bojí, že k takovému oblečení nebudou moci kombinovat své oblíbené doplňky, ale to je omyl – vždyť velikost u doplňků se nijak nemění!

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová