Podzimní trendy, které vám nesmí v šatníku chybět!

Podzim je v plném proudu a my vám představíme trendy, které rozhodně nesmí chybět žádné ženě v šatníku. Sice pánové mohou tvrdit, že ženy mají oblečení dostatek, ale ženy moc dobře vědí, že musí jít s módou, proto se musí snažit, aby dané trendy kousky v šatníku rozhodně měly a aby jim tam nechyběly.

Pokud jste do nynějška byla ještě poměrně vytížená třeba kvůli práci nebo kvůli dětem a ještě jste nestihla zamířit do obchodů, přinášíme vám pár trendů, na které se musíte určitě při budoucích nákupech zaměřit. Přece jenom je lepší chodit do obchodů už s nějakou představou, co si vlastně chci pořídit, než abychom potom jenom bloudili v krámech a nakonec si stejně nic nevybrali.

Níže zmiňované trendy jsou letošními hity, které jednoznačně využijete i během jara, popř. brzké zimy.

• oblečení volte s květinami!

První doporučení, které se vztahuje k oblečení jako takovému, je, že byste měla dbát na květiny. Květiny se dneska staly velice oblíbené a populární, ať už jsou jimi obehnané džíny nebo třeba kabát. Nejkrásněji vypadají květiny hlavně na kabelkách, kde jsou opravdu elegantní, přesto romantické. V poslední době se s květinami setkáte taky na botách, což může pro někoho být poměrně extravagantní, ale podle módy je to jednoznačně „in“.

• kabáty rovného střihu

Opět se nám dostávají do módy kabáty rovného střihu. Tento elegantní kousek byste rozhodně neměli postrádat, protože se jedná o něco fantastického – jde dokonale nejen k teniskám, ale samozřejmě taky k chelsea botám či k jiné obuvi. Hnědé provedení ale není už tak stylové, jako tomu bylo vloni. Letos vede rozhodně šedá barva, a to nejen u kabátů.

• barevné křiváky

Podzim je taky čas křiváků. Tyto oblíbené bundy jsou letos moderní nikoliv v klasické černé podobě, ale hlavně v těch barevných kombinacích, hlavně v pestrých barvách. Nejhezčí jsou ve žluté podobě, ale okouzlíte i s červenou nebo třeba s královsky modrou barvou.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 368 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová