Co je nejvíc in? Elegantní velekabelka, do které schováte nákup

Žena bez kabelky, to je naprosto nereálná představa. Žena potřebuje kabelku pro uložení spousty maličkostí a nezbytností. Neustále v ní něco ukládá a něco hledá. Překvapivě v ní i mnohé najde. Máte-li hlad, odněkud vykouzlí jablko a sušenky, když se vám odře pata, vytáhne náplast, jindy zase potřebnou gumičku, či třeba nůžky. Jakkoli si často říkáte, k čemu je dobrá kabelka – tady máte odpověď. Vejdou se vám do ní všechny nezbytné věci a v pravý čas vždy najdete to pravé.

Hledejte nadčasový, a přitom praktický model

Ovšem abyste byly za praktické dámy, kterým nikdy nic nechybí v nečekané situaci, musíte mít opravdu velkou kabelku, do níž se hodně vejde. Takzvané shopper kabelky, jež nabízejí spoustu prostoru v nejrůznějších přihrádkách, jsou ale nyní velmi oblíbené. Můžete zvolit ty s velkými uchy i kabely do ruky. Záleží jenom na vás, co preferujete. Bez potíží do nich naskládáte i menší nákup. Pokud plánujete kabelku i na to, že do ní občas uložíte i nákupy, když si zrovna zapomenete větší tašku nebo se vám nechce vláčet igelitku, vybírejte kabelku s pevnými a dobře vsazenými popruhy. Bylo by přece škoda, aby se vám utrhly hned napoprvé. Takže velkou kabelku v letošní sezóně prostě musíte mít. Nejlepší je decentní nadčasový značkový model, který bude dobře vypadat a zároveň se ukáže jako praktický.

Kříženec kabelky a batůžku vypadá sportovně i elegantně

Oblíbený je i kabelkobatůžek. Tvarem a uspořádáním připomíná batůžek, ale na rozdíl od něj má jenom jeden popruh. Vypadá skvěle ke sportovně střiženým kalhotám a bundě, a pokud patříte mezi ženy sportovkyně, které chodí pravidelně cvičit, bude elegantní i praktický, protože si do něj schováte tričko, legíny i ručník. City bag kabelka je oblíbená na procházku do města. Středně velká kabelka s jedním nebo dvěma uchy a odnímatelným popruhem už ale tak praktická není. Hodí se na dámskou jízdu v cukrárně nebo nedělní procházku do parku, ale už e k nakupování nebo každodennímu nošení do práce.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová