Korálkové náramky se jmény i beze jmen musíte mít!

Zamilované páry jistě jásají radostí, protože se na ně móda konečně usmála. Mohou se těšit z těch nejlepších kombinací, které může nosit jak muž, tak žena. Proto se není čemu divit, když se na ulicích denně setkáte se zamilovanými páry, které na sobě mají nejen stejnou obuv, ale často i bundu a někdy i kalhoty. Chtějí jednoduše ukázat, že k sobě patří, a to jim móda v současné době naprosto dovoluje.

Jenže některé páry nechtějí, ab působily naprosto stejně, proto se raději zaměří pouze na drobné detaily, protože ženy většinou chtějí alespoň jeden stejný detail. Pánové mnohdy svolí ke stejné obuvi, protože jen málokdo se stane s ženiným botníkem, že by si vzali stejné tenisky. V poslední době se však rozeběhl korálkový hit. Jedná se o náramky, které jsou vytvořeny z korálků. Mnohdy se dokonce setkáte s tím, že na náramcích jsou jména drahých poloviček. Přesně to je však taky stylové, a když už nechtějí být muži stejní, jako ženy, tak alespoň svolí k této malé drobnosti, která stejně nejde moc vidět díky masivním hodinkám.

Je to také skvělý přivýdělek!

Nejedná se však jen o stylový kousek, který můžete kombinovat úplně se vším (nejlépe vypadá především s hodinkami a ležérním outfitem), ale také si díky tomuto modernímu doplňku můžete taky přivydělat. Mnoho lidí těmto náramkům říká „náramky přátelství“, i když se vlastně uchytily spíše jako náramky, které jsou symbolem toho, že muž má někde svou polovičku a žena má někde svého partnera, protože jejich jména nosí na své ruce.

V mužském světě se však tyto náramky staly jakýmsi symbolem elegance, a to konkrétně tehdy, když je koupíte ve skvělém hnědém provedení. K hodinkám s řemínkem vypadají naprosto luxusně a s klidným svědomím je následně můžete zkombinovat i k obleku nebo společenskému looku. Košile, polobotky a pásek – to je přesně ta kombinace, k níž se korálkové náramky skvěle hodí.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová