WOOX

Vše započalo v České republice. Nejdříve se společnost soustředila pouze na výrobu snowboardů a jejich vázání. Milovníci zimních sportů tedy byli první skupina potencionálních zákazníků, na niž chtěli zapůsobit. Jenže jak šly roky, Woox se stával více a více populární, a proto o pár zimních období později jste se už mohli setkat s touto značkou nejen na výbavě pro zimní sporty. Woox nyní můžete najít na jakémkoli kousku oblečení, na botách i na doplňcích. Jak tuto značku poznat? Zkuste se vždy zaměřit na knoflíky, nápisy nebo jiné drobné detaily, které dominují celému kousku oblečení.

Značka se nejdříve zaměřovala pouze na snowboard a na jejich vázání. Postupem času se však jejich široká škála velmi rozšířila. Nyní se tedy zaměřuje nejen na sportovní vybavení, ale také na bundy, boty, trička či kabelky. Mezi populární patří zejména v zimním období kabáty.

Jaké jsou výhody oblíbené značky?

Výhodou této značky je to, že v nabídce najdete jak sportovní, tak i elegantnější kousky oblečení. Bundy můžete kombinovat takřka se vším, protože svou visáží jsou opravdu multifunkční. Pokud toužíte po pohodlnějším looku, k buně pouze přiřaďte kalhoty a tenisky. Pakliže k ní ale přidáte kozačky nad kolena a oblíbené šaty, vykouzlíte také elegantnějšího vzhledu. Mezi velmi populární patří zejména košile, které jsou opravdu stylové.

Woox na trhu tedy kříží cesty zejména těm, kteří se shánějí po kouscích oblečení. Na své si přijdou páni, dámy i děti, protože značka nabízí širokou škálu právě tohoto oblečení. Mezi ty nejlepší trendy patří jednoznačně boty, svetry a kabáty. Košile jsou taktéž velmi vkusné. Mimo jiné se společnost zaměřuje na snowboardy a snowboardové vázání, což byla jejich první záminka, proč zaútočit na tento trh. Pakliže byste toužili po úplném zimním vybavení, díky velmi kvalitním zimním bundám docílíte sportovního outfitu a budete mít po starostech. Jeden podnik vám totiž vyhoví po všech stránkách.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová