Pánové, přivítejte jaro v novém outfitu!

Jaro bude možná dříve, než si myslíte. Nejen dámy, ale i pánové řeší, co na sebe. Brzo bude na čase odhodit tlusté zimní kabáty a huňaté svetry. Pojďte se s námi vypravit do světa pánských módních trendů nadcházejícího jara.

Ačkoliv sluníčko nabývá na síle den ode dne, rána bývají studená. Základ pánského jarního šatníku tvoří kvalitní kabát. Volit můžete mezi klasickými trenčkoty, které oslňují svoji elegancí nebo moderními krátkými střihy. Zaměřte se na detaily v podobě kožených aplikací, dokonalé podšívky nebo drobných maličkostí jako například kapes či našitých knoflíků. Vše musí ladit do dokonalosti.

Jste-li zastánce poněkud ležérnějšího stylu, vsaďte na kůži. Ta se drží na přídi již opravdu dlouhou dobu a pomyslnou loď módy jen tak neopustí.  V roce 2017 může být trendy oblečení ve všech možných variantách i barvách, stačí to jen dobře namixovat. Výrazné odstíny, originální prošívání, osobité řešení každého kusu. Letos se oceňuje styl a jedinečnost. Taková je například kožená bunda.

Doplňte si šatník

Chybu letos rozhodně neuděláte ani pokud svůj šatník obohatíte o nové sako. Volnočasové sako je módním trendech ve všech možných barevných kombinacích. Dodá vám na suverenitě a vdechne ležérní look.

Pánové, letos jsou IN zářivé barvy plné života. To se odráží i u triček a polo triček. Odstíny modré, zelené, žluté jsou letos to pravé. Vše v sobě nese lehce sportovní nádech, který jde ruku v ruce s elegancí. Pokud se ve vašem šatníku nachází jen černá a šedá, vyrazte na nákupy ještě dnes. Letošní outfity jsou svěží a lehké, nabité mužskou energií.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová