Letní šaty ven ze skříní

Teploty jsou stále nízké, a ještě to nějakou dobu potrvá, než tomu bude jinak. Ale máme tady dobrou zprávu pro ty, co milují léto a k němu i jeho módu. Stalo se velkým hitem kombinovat letní oblečení s tím zimním.

Pokud vás tato móda stále míjela, je třeba to rychle napravit a vystoupit z davu a všedních zimních dnů.

Sáhněte po šatech

Dlouhé lehké šaty byly letošním největším letním hitem. Proto nepochybujeme o tom, že každá z nás nějaké najde. Nebojte se je vytáhnout a obléknout. Zdá se vám to v tomto ročním období hodně zvláštní? Nemusíte se ničeho obávat. Díky teplým zimním doplňkům rozhodně nezmrznete.

Co k nim obléknout?

Základním pravidlem zimy je mít nohy pěkně v teple. Toho se budeme držet i nyní. Nebojte se k šatům obout kozačky pod kolena či ještě kratší. Pokud máte radši sportovnější obuv, zkuste kotníkové boty na šněrování s kožíškem.

Velkým hitem jsou různě vzorované a barevné punčochy. Pokud máte šaty kratší, rozhodně si k nim pořiďte barevné punčocháče, co vám k šatům budou krásně ladit. S barvou punčocháčů můžete také sladit dlouhou šálu a čepici. Tím váš outfit dostane opravdu zimní ráz a určitě v něm nezmrznete. Pokud si pořídíte baret, uděláte jen dobře. Baret lze koupit v mnoha barevných provedeních, takže budete mít mnoho kombinací.

S každým novým doplňkem dostane váš originální outfit jiný nádech a na ulici budete nepřehlédnutelné.

K tomuto outfitu se nebojte obléknout jak elegantní kabát, tak prošívanou bundu pro sportovnější styl.