Jak nosit roláky vkusně, i když mám větší poprsí?

Roláky jsou jistým retro kouskem, který oslavil svůj dlouho očekávaný návrat po letech. Zejména za chladnějších dnů nám přijde rolák vhod, jelikož ochrání náš krk před vlivy okolí. Pokud patříte k lidem, kteří nemají rádi, když jim táhne na krk, rolák je naprosto fantastické řešení, které navíc sežnete na každém kroku. Až tak se stal rolák populárním kouskem. Bohužel straní se mu ženy s větším poprsím, jelikož se domnívají, že rolák s větším poprsím nevypadá zrovna nejlépe.  

Obecně lze říct, že ženy s větším hrudníkem to mají těžší než ženy s hrudníkem menším. Přece jenom leckteré oblečení na nich vypadá vulgární, výstřihy jsou na ně moc velké, některé kousky ještě více zvýrazní jejich poprsí, které se tak stane ještě větším.  

Největším prokletím jsou pro ně roláky, které si většina z nich snaží odpírat. Jenže pravdou je, že i roláky lze nosit vkusně tak, aby žena s velkým poprsím vulgárně nevypadala. Abyste takového vzhledu dosáhli, poradíme vám, na co myslet při nošení roláku.  

Klíčovou roli hraje velikost podprsenky 

Pokud se rozhodnete nosit rolák, pamatujte na to, že je třeba mít správnou velikost podprsenky. Hlavně, ať se vám podprsenka nezařezává, ať není příliš malá, jelikož tím zkazíte celkový vzhled. Rolák je přece jenom přilnavý model, pod kterým se nic neschová.  

Z jakého materiálu je rolák vyroben? 

Další klíčovou roli hraje materiál, z něhož je rolák vyrobený. Pokud si pořídíte rolák z těžkého úpletu, sice v něm schováte prsa, ale zase si přidáte na objemu. Jestliže ale zvolíte slabou pleteninu, která bude třeba z přírodních materiálů, prsa vyniknou a vyniknou i vaše nedokonalosti, které však můžete zamaskovat vestou nebo kardiganem.  

Právě přehoz přes rolák, ať už se bude jednat o vestu nebo o kardigan, vám pomůže k menšímu zahalení prsou, tudíž rolák nebude na první pohled vypadat i s větším poprsím vulgárně. 

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová