Jaké jsou aktuální módní hříchy, kterých se můžete dopustit?

Móda je záležitost většinou žen. Muži se této oblasti většinou vyhýbají, což je škoda, protože kdo jiný zaujme ženu, než dobře vypadající muž. Pokud se pánové umí oblékat, pak ženu zaujmou na míle daleko. Někdy se nemusíte ani orientovat v módě, jen to ale chce se vyhnout módním hříchům, které nás rychlostí blesku mohou donést do módního pekla. Mezi takové mužského módní hříchy patří například ponožky v sandálech, což je jakési poznávací znamení Čechů. Ostatně mezi další se řadí košile s exotickými vzory ptáků a jiných zvířat. Nepleťme si však exotická zvířata s různými jinými vzory na košilích. Ty jsou totiž do jisté míry i vkusné – chce to však prostudovat módné časopisy.

Nicméně i ženy mají své hříchy, ke kterým se ve velké míře sklání. Ženy si většinou dbají na to, aby neudělaly nějaký přešlap, který by bohužel znamenal to, že jejich outfit nebude tak skvělý, jak si myslely. Jenže mnohdy i tehdy, kdy si na look opravdu dbají, se do něj mihne nějaká drobnost, které si ony na první pohled nevšimnou, ale druzí ihned. Jaké že to hříchy tedy jsou?

• Silonové ponožky

Mnoho žen nemá rádo takové nyní velmi aktuální ponožky, které jsou určeny především do balerín, aby nešly vidět, ale by zároveň noha nezapáchala, jak je tomu zvykem, když jste obuti v uzavřených botách naboso. Takové ponožky však nejsou pro mnohé ženy sympatické, a tak se většinou zaměřujete na to, že si koupíte silonové ponožky ke kotníkům. Ty jsou však zrádné. Pokud si sednete a vyhrnou se vám kalhoty nebo rifle, najednou vám lemování ponožek vyjede taky. Zařezané ponožky už nejsou nic hezkého a ani stylového a mnohdy to celý look naprosto zničí, aniž byste si toho byly vědomy.

• Ponožky v balerínách

Dalším šíleným módním hříchem, který se rozeběhl konkrétně nyní, jsou ponožky v balerínách. Ty jsou opravdu šílenost sama. Ponožky například v polobotkách, to je naprosto něco jiného a řada žen si to bohužel plete. Pokud zvolí barevné ponožky do balerín, pak rovno může mít i ponožky v sandálech.