Seznamte se s módními comebacky

Pokud milujete módu, možná jste si všimli, že kousky, které se aktuálně prodávají, tak jsou víc než známé. Nosily se totiž před pěknou řadou let – zhruba v devadesátých letech byly naprostým hitem a nyní se vrátily, aby zkusily, jestli se nestanou módním hitem i nyní. Kupodivu se většina těchto „módních comebacků“ ujala, proto se pojďme podívat, jaké kousky z devadesátek nesmíte postrádat!

Jestliže se vám za kousky nechce utrácet, možná byste mohli prošmejdit skříň mamince. Právě tam totiž můžete najít právě takové poklady, které jsou stylové i dnes.

Pokud ale nic nenajdete, vyplatí se utratit jenom za konkrétní comebacky, které jen tak z módy nevyjdou. Jaké comebacky to budou?

Džínové bundy

Jedním takovým comebackem jsou i džínové bundy, které jistě máte doma. Během jara a léta se nosí džínové bundičky hlavně v krátké podobě – jsou jenom proto, aby nás ochránili před trochu chladnějšími nočními letními teplotami. V zimě a na podzim se ale nosí speciálně s kožíškem.

Bombery

Ještě jedny bundy se staly naprosto populární – jsou to bombery. Lidé je milují, protože se jedná o skutečně pohodlnou bundu, která se dá nosit taky celý rok. Najdeme ji totiž dneska i v podobě s kožíškem – tento kousek se objevil až letos a vždy, když ho dodají do obchodů, hned se po něm zapráší!

Lacláče

Dalším hitem devadesátek byly lacláče. Určitě si je pamatujete, že maminky nás do nich vždy oblékaly, protože to byly jediné kalhoty, k nimž jsme nepotřebovali pásek a které nám nepadaly. My jsme je taky milovali, protože to byly kalhoty, do nichž jsme mohli schovat cokoliv. Přece jenom měly kapes habaděj! A právě klasické lacláče se nyní staly populární, stejně jako se staly populární i lacláčové šortky nebo šaty.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 369 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová