Vykouzlete nové oblečení ze starých kousků

V poslední době móda přináší na trh opravdové unikáty. Většinou se jedná o takové oblečení, které bychom někde vyhrabali ještě ve skříni, protože se móda v poslední době nechává hodně inspirovat minulostí, proto se není čemu divit, když místo utrácení začínají lidé, především nákupní maniačky, přehrabávat své staré skříně a začínají pátrat v různých koutech domu, kde by takové kousky ještě mohli sehnat. Kousky, které totiž naleznete na pultech obchodu a o kterých stoprocentně víte, že je máte doma, jsou většinou velmi drahé, proto se neukvapujte a nekupujte je hned, jak je uvidíte. Raději se rozhodněte nejdříve udělat doma velkou čistku a třeba díky nalezeným kouskům najdete přesně to, co jste viděli na pultech obchodů. Pokud najdete takové kousky, které jsou pořád slušné, a myslíte si, že kdyby byly v módě, ještě byste je i nosili, nevyhazujte je, ale zkuste si z nich vytvořit nové moderní trendy, nad kterými budou jen závistivě těkat oči vašich kamarádek.

1. Staré džíny

Pokud máte doma staré džíny, které vám kupodivu i po těch letech opravdu sednou, nevyhazujte je. Pokud se vám líbí střihově a jsou relativně i úzké, rozhodněte se z nich vykouzlit trend s holými koleny. Jednoduše je jen rozstřihněte v oblasti kolen a trochu vytahejte nitky, aby to vypadalo, že jste je tak koupili, nikoliv že jste je právě rozstřihli. Pakliže máte doma skvělé džíny, které jsou však roztřepené u kotníků, ani s těmi to nevzdávejte. Jednoduše vezměte nůžky a ledabyle je rozstřihněte. Nemusí se ani jednat o rovný střih. Ledabyle zakončené džíny jsou dnes velmi „in“. Pakliže máte například nesympatickou díru na stehně, ani teď to nevzdávejte. Jednoduše na ni našijte oblíbenou nášivku, nejlépe barevnou. Nášivky jsou totiž dnes naprosto unikátní a skvělé!

2. Batohy

I doplňky patří k jakýmkoli outfitům. Zejména pak pokud se jedná o kabelky nebo o batohy. Pakliže byste našli ve skříni například starý batoh, který je na různých místech ošoupaný, nedělejte si z toho hlavu. Jednoduše všechny nesympatická místa zalátujte nějakými nášivkami nebo jinými nažehlovacími obrázky. Čím praštěnější, tím modernější a lepší!