Dovolená u moře se blíží. Co unosíte a v čem zároveň budete in?

Chystáte se na dovolenou k moři? Pak určitě přemýšlíte nad tím, co si s sebou zabalit do zavazadla. Většina žen si přibaluje takové věci, které stejně nebude potřebovat, a zbytečně si tak plní místo v kufru. Přinášíme vám proto pár tipů na věci, které si rozhodně sbalit a ve kterých budete in, které zároveň unosíte a nepovezete si je zbytečně. 

Díky našim tipům vás nemusí trápit nedávno snížený váhový limit pro zavazadla. Nebudete si totiž díky našim tipům brát nic, co by vám jen zbytečně zabíralo místo v kufru. Dejte tedy na nás a nepoznejte nikdy situaci, kdy by vás trápila nadváha kufru. A místo, které ušetříte, když si zbytečnosti s sebou na dovolenou nevezmete, zaplňte třeba suvenýry, které přivezete z dovolené svým blízkým a přátelům.  

Místo velkých kabelek slaměné kousky 

Ženy se milují vytahovat nad jiné ženy, chtějí zkrátka, aby jim ostatní ženy záviděly. A tak si na dovolenou vozí velké kabelky těch nejluxusnějších značek, i když většina žen má takovou kabelku fakovou čili nepravou. Jenže to dělají obrovskou chybu. Takové velké, prostorné kabelky jsou zbytečností. Nejen, že jsou lákadlem pro zloděje, ale také zabírají zbytečně mnoho místa. Raději byste měli zvážit drobné, třeba slaměné kabelky, které jsou nyní velice in a které rozhodně unosíte, navíc vám v kufru nezaberou tolik místa a jelikož se bude jednat o levnější kousek, zloději vás ani nezaregistrují.  

Volte pantofle místo podpatků 

Nejedna žena doufá, že na romantické letní dovolené bude pozvána na krásnou večeři při svíčkách. A tak si do svého kufru balí také boty na podpatku, které by si na večeři obula. Jenže pravdou je, že na takovou romantickou večeři se dostane málokterá žena, a tak podpatky budou zbytečně zabírat místo v kufru. Raději sáhněte po pohodlných gumových pantoflích, které vám budou dělat společnost nejen na pláži, ale také na výletech. Navíc se jedná o stylový kousek, který se vyplatí mít.