K hodinkám volte náramky, nezapomínejte na ně!

Každý den se rozhodujeme, co si oblečeme. Většinou se rozmýšlíme podle počasí, protože právě podle počasí máme to nejjednodušší rozhodování. Pokud prší, pak si oblečeme oblíbenou bundu, která nám dokonale oživí oblíbený obyčejný look. Vyhneme se rozhodně teniskám a bílým džínům, protože bílé džíny a déšť – to zkrátka dělá jenom neplechu. Při hezkém počasí volíme především šaty nebo trochu lehčí look, ve kterém se rozhodně nebudeme potit. Trumfneme si taky na řadu barviček, které mnohdy dokonale oživí každý look.

Ovšem mimo oživení pomocí barviček lze outfit oživit taky pomocí nejrůznějších doplňků, mezi které se řadí především náramky, hodinky, náhrdelníky nebo také náušnice. Samozřejmě se nesmí zapomínat na kabelky, které se kupodivu řadí také do této skupiny, i když bychom pro ně možná mohli vytvořit skupinu zcela novou. Kabelku volíme dle ležérnosti nebo elegantnosti outfitu. Hodinky pak podle stejných kritérií. Pakliže však máme hodinky v kombinaci s ležérním lookem, nezapomínejme na náramky, které se staly nedílnou součástí těchto doplňků!

Aktuální hit číslo jedna!

Náramky se obecně staly v současnosti opravdu módním hitem číslo jedna. Pokud nosíte hodinky často, pak k nim rozhodně připojte i takový vkusný náramek, který z všedního looku udělá zase něco trochu jiného. Náramky si však nemusíte jenom kupovat v obchodech za nesmírně nesmyslné ceny, ale také si je můžete udělat doma, když budete mít chvilku. Kupte si ale ty dřevěné korálky větších rozměrů, nikoliv ty malé, které nejdou mnohdy ani navléknout na vlasec, jak je jejich očko miniaturní. Pakliže na to nemáte čas, pak se zaúkolujte děti, které za drobnou sladkou odměnu udělají náramků i patnáct!

Náramky však můžete třeba i prodávat, a to konkrétně takové, které nesou na svých korálcích jména. Náramky se jmény se staly populární zejména u párů, kteří tak dávají najevo, ke komu ve skutečnosti patří.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 369 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová