Kde sehnat ty nejlevnější hodinky?

Doplňky tvoří součást outfitu, i když na ně leckdo zapomíná. Je to škoda, protože pak není look tak skvělý, jakým by mohl být. Především ženy si dávají velký pozor, aby neustále měly na uších náušnice a na rukou hodinky nebo náramky. V mnohých případech nosí i náhrdelníky nebo přívěsky, které se staly populární hlavní v současné době. Pánové však na doplňky až tak nedbají, což je samozřejmě škoda. Takové doplňky vykouzlí totiž naprosto jiný look! Ať už je jakkoliv váš zvolený look nudný, pouze s kombinací hodinek zaujmete natolik, že z všedního obyčejného looku bude naprosto stylový outfit, který bude každý obdivovat.

Mezi základní doplňky zejména u žen tedy patří náhrdelníky nebo náušnice. Každá žena by obojí měla mít v jemném, ale také v masivním provedení. Masivní náhrdelníky se nosily jednu chvilku, teď už však do módy přišly takové kousky, které zaujmou především jednoduchostí a lehkostí. U mužů se však doplňky shrnou pouze na hodinky, které jsou však nezbytností i žen.

Hodinky se v poslední době začaly kupovat především v nejrůznějších značkách. Bohužel si ale takové hodinky nemůže dovolit jen tak někdo, proto se řada dívek především ve věku puberty, kdy touží být naprosto stylové, aby se líbily klukům ze stejné školy, ohání po takových kouscích, které lze splašit za pár kaček. Kde tedy takové levné hodinky najdeme?

Čína to jistí!

Velice oblíbené se z důvodu nízkých cen staly e-shopy s dovozem z Číny. Sice se na doplňky, oblečení, boty, ale také i na jiné potřeby třeba do domácnosti musí čekat měsíc nebo tři týdny, ale za to čekání to stojí. Obyčejné hodinky z bižuterie tady koupíte třeba za tři stovky. Z internetových obchodů z Číny se jich dočkáte za osmdesát korun, což se rozhodně vyplatí! Mnoho žen také takto obchoduje – nakoupí za pakatel, prodá za třikrát větší částku. Přivydělávat se dá tedy různě, i pomocí Číny.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 369 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová