Náhrdelníky ve formě obojku kolem krku? Hit č. 1!

Módních trendů jsme v poslední době zaregistrovali opravdu hodně. Novinky přibyly hlavně v oddělení obuvi, kde jsme se během letních měsíců dočkali hlavně nových provedení sandálků. Mimo to jsme se mohli radovat taky z celé řady novinek v oddělení doplňků. Mezi ně patří například i dnes velice populární náhrdelník, který vypadá jako obojek. Už ho znáte?

Tento velice vkusný doplněk byl stylový už i kdysi dávno v minulosti, kdy naši rodiče chodili na diskotéky a učili se skvělé nové taneční kreace podle Michala Davida. Tento módní kousek se z ničeho nic ztratil a najednou jsme ho našli až nyní – a opět si získal širokou škálu nadšenkyň. Co je na něm však tak zvláštního, že je musí mít každá žena? Vždyť je to podle mužů jenom obojek na krk, který stojí jenom přehnaně moc.

Dá se sladit ke všemu!

Tento doplněk se stal velice oblíbeným hlavně proto, že se dá sladit takřka ke všemu. Můžeme ho sladit k elegantním šatům, ale také si ho můžeme nechat k ledabylé košili a šortkám či džínům. Je tolik kombinací, kterými se můžeme pyšnit právě díky tomuto skvělému náhrdelníku!

Dnes ho najdeme takřka v každém obchodě. Dokonce se během současných letních výprodejů dostal v řadě obchodech i do slev. Dnes už ho v tomto slevovém oddělení nejspíše nenajdete, protože jak se něco takového dostane do slev, sáhne se po tom, jako kdyby to bylo to jediné, co nás spasí před koncem světa.

V jakých ho najdeme provedení?

Ten, kdo tvrdí, že tento náhrdelník najdeme jenom v jednom jediném provedení, pak se šeredně plete. Náhrdelník samozřejmě najdeme v různých provedeních – například ho najdeme v široké krajkové podobě, dále potom v semišové podobě. Nejoblíbenější jsou však ty klasiky, tedy úzký náhrdelník z běžného látkového materiálu. To je přesně to, co letí a co je populární.

V obchodech ho běžně najdete zhruba za tři sta korun – někdy ho najdete i v trojbalení, což je rozhodně výhodná koupě.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová