Everlast

Každý sport potřebuje svou značku, i když se jedná o bojové sporty nebo jiné sportovní aktivity tvrdšího kalibru. Boxerské potřeby jsou třeba skvělé pod značkou Everlast, kterou založil v roce 1910 jistý Jack Golomb. Původně se však nemělo jednat o toto vybavení a následně o sportovní oblečení. Ten úplně původní plán byl jasný – plavky. Jenže tento nápad zrovna dvakrát nevyšel, a tak se Jack soustředil trošku na jinou sféru odvětví. O patnáct let později začal vyrábět boxerské trenky s elastickým pasem, který tedy původně nahradil kožený pás. Najednou se tento typ trenek stal hitem a se značkou se neodmyslitelně začal pojit například skvělý Muhammad Ali. Ten je dodnes i po smrti jakýmsi symbolem značky Everlast.

Mimo boxerského vybavení se tedy značka zaměřuje na prodej sportovního vybavení a oblečení. To v sobě nese nejen obuv, ale také i mikiny, bundy, trička a jiné kousky sportovního oblečení. Jde tedy vidět, že se sport čím dál více rozrůstá a že ho vykonává čím dál větší procento lidí. Sportovních značek totiž také roste a popularitu si získávají i takové, které jsou na trhu opravu chvilku. U této značky to neplatí. Dlouholetá tradice, která započala právě roku 1925, všem svým budoucím klientům ukazuje, že je stále kvalitní, spolehlivá a naprosto bezkonkurenční.

Díky svým stylovým barevným kombinacím se značka stále drží na stupni vítězů těch nejoblíbenějších sportovních značek. Vždy při výrobě dbají na ty nejvhodnější módní trendy, které jim jistojistě přinesou další potencionální klienty. Modernost je teda vždy na prvním místě. Na ty trendy se jednoznačně musí hledět vždy, protože móda začíná hýbat světem na plné obrátky. I když se jedná pouze o sportovní oblečení, při kterém se jen zpotíte, vždy musíte být v kurzu, i když běháte nebo jste v ringu a momentálně porážíte soupeře svými tvrdými ránami.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová