S jarem přichází i změna šatníku

Jaro – to krásné období, které v sobě nese očekávané zvyšování teplot. Konečně přijdou ty skvělé patnáctistupňové dny, kterých jsme se v zimě opravdu nedočkali. A to převážně letos, protože zima si opravdu vyžádala své, když hodnoty na teploměru sahaly pod mínus třicet stupňů Celsia. Také můžeme opět schovat zimní teplé oblečení, protože nejen, že se probouzí příroda, ale také nás čeká velká změna šatníku. Tenisky, roztrhané džíny, košile a lehké bundy – to vše nás nadcházející sezonu čeká.

Teenageři se těší především na ony zmíněné tenisky, protože jejich existenci po dobu zimy opravdu postrádali. Většinou jsou schopni nosit tenisky po celý rok, ale nyní jim to trošku nevyšlo, protože velké závěje sněhu sahaly takřka po kolena. O náledí ani nemluvě. To značně komplikovalo chůzi i těm, kteří měli skoro horskou obuv s velice odolnou podrážkou, speciálně vyrobenou do těchto tuhých zim.

Jistě si oddechnou i řidiči aut, jelikož opět budou moci jezdit s otevřeným okýnkem a skoro bez nehod. I nehody na silnici si samozřejmě vyžádaly své. Nicméně u oblečení si řidiči asi nic moc nepolepší. Díky dobrému topení v autech nemuseli dbát na to, aby si oblékali opravdu teplé bundy či boty. Potom ovšem při vycházení z auta jim takřka zmrzlo vše, co nebylo pokryto dobrou vrstvou.

S jarem přichází i oblíbené džíny s roztrhanými koleny, jež se v zimě opět nosit nemohly kvůli velmi nízkým teplotám. I když si ženy pod ně dávaly punčochy, ničemu to nepomohlo. Stále se jednalo o vážně ne moc teplý kousek oblečení. Vyndat se budou moct také trička s krátkým rukávem, na něž si budete moct dávat oblíbené mikiny či svetříky. Jelikož se jedná o lehký kousek oblečení, horko vám v nich vážně nebude.

Co se ale bude řadit mezi trendy nadcházející sezony, to ví jen nejrůznější magazíny, které se touto tématikou zabývají. Například Alexia.cz vám skvěle prozradí ty nejlepší kousky na jarní období. Doporučí vám novinky, jež jistě nesmíte postrádat ve svém šatníku, či vám prozradí, jaká barva bude pro letošek v kurzu.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová