Jaké boty jsou nejvhodnější na jaro?

Jaro je oblíbené roční období mnoha lidí. Přece jen se v tomto období můžeme těšit na příchod teplého počasí, na které jsme tak dlouho a nedočkavě čekali. Těšili jsme se nejen na krásu rozkvétající přírody, ale také na to, až protivný sníh roztaje. Přece jen kozačky nejsou zrovna oblíbenou obuví, kterou rádi a s pýchou nosíme – bohužel.

Jaro je však také symbolem pro jakousi obměnu šatníku a botníku. V šatníku už schováváme zimní kabáty a jiné zimní oblečení, mezi které se řadí například oteplovací kalhoty, dále čepice nebo například huňaté svetry a šály. Místo tohoto oblečení musíme raději vyndat lehčí typy oblečení, například nějaké bundičky nebo i šaty či sukně. V botníku sklízíme řadu obuvi, a to zejména kozačky, holínky, sněhule nebo oblíbené boty tohoto roku – Timberlandy s kožíškem uvnitř. Ani pro ne není v teplejších dnech místo, proto se není čemu divit, když je řada lidí sklízí do pytlů a ukládá k ročnímu spánku. Při vybírání bot, které naopak ze zimního spánku probudíme, však přemýšlíme, jaké boty budou nejlepší. Přece jenom žabky ještě můžeme nechat odpočívat, protože během jara je opravdu ještě potřebovat nebudeme. Jaké botičky si tedy stoprocentně vytáhnout začátkem jara?

1. Tenisky

Vyndejte či kupte si nové tenisky do sbírky – to je přesně ta obuv, na kterou jsme se během celé zimy tak nedočkavě těšili. Přece jen jsme se s obuví hrozně neradi loučili, proto se není čemu divit, když se s ní tak rádi opět setkáváme. Mnoho lidí chodí v teniskách i přes zimu, ale když je zima vážně krutá a teploty dosahují pod mínus dvacet stupňů Celsia a sníh dosahuje takřka po kolena, nedá se nic dělat a musíme vytáhnout neoblíbené kozačky. Tenisky tedy opravdu odkládáme na teplejší období a to momentálně už určitě přišlo!

2. Baleríny

Ženy budou jistě nadšeny, protože s chutí mohou vyndat z hloubky botníku i baleríny. Jedná se o vkusný kousek, jenž je může doprovázet během každého teplého dne. Jsou zárukou jisté elegance a formality, proto si je nebojte koupit především k šatům, ale také k džínům.

3. Chelsea boty

Pokud však prší, což se samozřejmě může během jarních dnů stát, nevolte ani jednu z předešlých možností, protože budete riskovat, že vám do bot řádně nateče. Raději se zaměřte na krytou a pevnou obuv, a to na stylové a nyní velmi moderní Chelsea boty. Tyto boty jsou naprostým skvostem. Jedná se o uzavřenou obuv, která má po bocích gumu.