Lacláče jsou nejlepším kouskem ve vašem šatníku

Pomalu se blíží letní horké dny, což znamená, že bychom si měli udělat pořádek v našem šatníku. Nejprve bychom se měli zaměřit na boty a vyházet z botníku přesně ty kousky, které už nebudeme nikdy nosit nebo ty, které jsou už dávno „out“. Potom se zaměříme na bundy a schováme teplejší podoby kabátů či jiných druhů bund. Necháme pouze oblíbené bundy bomber nebo například džínové bundy, které jsou skvělé například k šatům během chladnějšího letního večera. Pak přijdou na řadu džíny, které si samozřejmě také zachováme, protože přece jen se žádné léto neobejde bez dešťů a chladných dní. A po konečném obměňování šatníku se zamyslíme nad tím, co nám vlastně chybí na začínající letní sezonu.

Určitě se rozhodnete koupit nové plavky, protože ty je třeba obměňovat co sezonu. Mnoho lidí na plavky zapomíná a třeba pět let v kuse nosí ty samé. Samozřejmě délka jejich života a používání už je pěkně znát. Kupte si proto nové. Navíc jistě máte doma pouze dvojdílné plavky, ovšem do kurzu se nyní vrátily i retro jednodílné plavky. Zaměřte se teda na koupi právě jich. Následně přejdete rychle ke kraťasům, protože i ty vám nejspíš chybí v šatníku. Ještěže vám v šatníku chybí, protože kdyby nechyběly, stejně byste řadu z nich museli vyházet. Je to z toho důvodu, že se do módy vrátily oblíbené lacláče, a to nejen v podobě džínů, ale také právě šortek.

Lacláče máte stoprocentně zahrabané ve skříni!

Pakliže se vám nechce do koupě tohoto kousku z důvodu vysoké ceny, mrkněte se doma, jestli nemáte přesně tento kousek zahrabaný hluboko ve svém šatníku. Jedná se totiž o skvělý trend, který se opět vrátil z minulosti. Dříve však byl oblíbený zejména u laclových kalhot, nyní však trhají rekordy právě laclové šortky! Jejich kupní cena však dosahuje tisíci koruny, proto se řadě žen do nich zrovna nechce. Ovšem je to naprosto stejná situace, jako tomu bylo loni, když se na pultech obchodů objevily nyní velmi oblíbené roztrhané džíny. Nikdo si je nechtěl za tu cenu kupovat, ale nyní toho lituje, protože díky vysoké oblíbenosti se tyto džíny vyšplhaly k vyšším pořizovacím cenám.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová