Jak nosit džíny

Už ve více případech se ukázalo, že ne každý kousek, který je sice moderní a hezky vypadá na štíhlé postavě, sluší každé ženě. Mnohdy dělá problém dokonce i opravdu štíhlým postavám, protože, dejme si ruku na srdce, každá postava je jinak stavěná a každá je jinak pevná či ne. Proto je vždy důležité myslet na to, že i když si v obchodě vybíráme jen ty nejstylovější kousky, musíme hledět také na fakt, že nám nemusí zrovna sedět. Raději vše vyzkoušet třikrát, než abychom kousek na druhý den vraceli a prosili o vrácení peněz.

Mnoho žen si klade otázku, jak nosit určitý kousek oblečení. Jedná se nejčastěji o oblíbenou džínovou bundu, protože některé kombinace jsou vkusné, jiné jsou naprosto přes čáru. Například vkusná je kombinace především oblíbené bundy a letních šat. Taková kombinace je opravdu skvělá! Nevkusné jsou však kombinace se zvonovými kalhotami nebo jiným hippie stylem. Stejnou otázku si pokládají ženy ohledně džínů. Jak nosit džíny a s čím je ve skutečnosti kombinovat?

Džíny jsou nejzákladnější kousek každého šatníku

Džíny jsou to nejzákladnější, co vůbec můžeme v šatníku mít. Jedná se o tu první věc, co si koupíme, při pořizování nového šatníku. Pokud nemáme alespoň dvoje džíny ve skříni, je nutné koupit další. Džíny jsou tedy opravdu něco, co nesmí nikdo, ani muž, ani žena, postrádat. Následné nošení je pak to nejjednodušší, protože se džíny nyní kombinují naprosto se vším. Je jedno, jestli k nim zvolíte klasické tenisky či lodičky, protože v současné době je velmi stylové, když kombinujete ležérnost a elegantnosti.

Nejhorší u tohoto kousku oblečení je jeho výběr. Pokud ženě nesedí kalhoty tak, jak by si představovala, neměla by si je kupovat, protože džíny by se nenosily vkusně. Je nutné, aby seděly přesně tak, jak žena chce a jak se v nich cítí. To je ten nejdůležitější fakt, bez kterého by to opravdu nešlo.