Cigaretové kalhoty – nadčasová elegantnost

O módu se zajímají především ženy, které touží po tom, aby pokaždé byly vždy oblečeny podle aktuálních módních trendů. Pánové nad touto zálibou vždy jen krouží očima, ovšem musí se uznat, že právě vyznat se v módě není tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Některé kousky se už zkrátka nenosí, jiné se nosí až příliš a vybrat si z těch všech kousků to, co navíc k sobě bude ještě perfektně ladit, to už je do jistého slova smyslu umění. Pánové však nad věčným vybíráním toho, co si žena vezme na sebe, jen kroutí očima, ale pak jsou rádi, když si vezmou to, co si vezmou, protože vypadají naprosto fantasticky! A najednou jsou pánové rádi, že se o módu zajímají, protože jsou jakožto pár středem pozornosti.

Ženy to ale opravdu nemají jednoduché, když se rozhodují, co je moderní a co není. V mnoha případech si koupí něco, co se sice může jevit jako moderní, ale není to zrovna něco, čím by se měly chlubit. Ještě že existuje široká škála mnoha oblečení, které se řadí do skupiny takzvaných nadčasových kousků, které rozhodně nestárnou. Není se tak čemu divit, když pak ženy s takovými kousky bodují kdykoliv. Jaké kousky mezi ně například patří?

Cigaretové kalhoty znovu na vrcholu

Mezi takové kousky se řadí například polobotky, které jsou nyní opět ve zmodernizované podobě, a sice v metalově stříbrných odstínech a s vysokou podrážkou. Pak jsou to i oblíbené cigaretové úzké kalhoty, které v současné době zaznamenávají opravdu obrovské úspěchy. Není se čemu divit, vždyť přesně tyto kalhoty jsou to nejvíce nadčasové, co se jen v módním světě najde. Jsou aktuálně na svém vrcholu a v obchodech je najdete většinou kolem osmi set korun. Najdete je však v mnoha provedeních, a to jak v barevných kombinacích, tak vzorované. Ladit se dají naprosto dokonale – sedí i k ležérnějším kombinacím, tak i k těm formálnějším a elegantnějším.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 369 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová