ECCO

Začátky společnosti sahají do roku 1963, kdy právě značka Ecco byla založena. Ovšem po několik let až do roku 1978 se jednalo pouze o běžnou firmu, která měla pouze vizi a sen stát se kvalitním výrobcem obuvi uznávaným po celém světě. Úspěchy však rostly pouze v rodném Dánsku, ale mimo tuto zemi se o ní takřka ani neslyšelo. Téhož roku přišla na trh s několika kolekcemi bot, jež se řadily opravdu k těm revolučním, protože dosud nikde takové boty nebyly. Jednalo se totiž o první boty na celém širém světě, jejichž podrážka obsahovala logo firmy. To do té doby ještě nikdo nepředstavil. Možná právě toto bylo přelomové a zařídilo úspěch na mimořádné úrovni. Úspěch má jistě celá společnost zařízený i několik let dopředu. V současnosti se jedná o jednu z nejvyhledávanějších firem s obuví.

Ecco boty

ECCO
ECCO

Ecco se zaměřuje především na obuv, a to jak v pánském, tak v dámském i dětském provedení. Kvalitně oblékaná tak může chodit opravdu celá rodina. Mimo jiné se v posledních letech značně rozeběhl i prodej doplňků, a to hlavně kabelek a tašek. Ty jsou totiž vždy hlavním doplňkem k obuvi, a tak se není čemu divit, že se firma zaměřila dále i na tuto výrobu. Vždy je dobré koupit kabelku a obuv v jednom obchodě, protože jen tak docílíme perfektní sladěnosti.

Nejvíce populární jsou převážně tenisky, které mají spoustu podob. Oblíbené jsou hlavně ty sportovnější, ale popularitě se nevyhnuly ani ty extravagantní a, v porovnání s ostatními teniskami na trhu, zcela odlišnými. Odlišnost je především ve vizáži a vzhledu. Co se týče kvality, tak všechny spadají do jednoho pytle. Každá bota je totiž hotový unikát plný kvality. Mezi další populární kousky se řadí i kozačky nebo v letních měsících i sandálky.

Pakliže tedy přemýšlíte a uvažujete nad koupí nové obuvi do svého botníku na nadcházející jarní a následně i letní sezonu, zaměřte se jednoznačně na kvalitu. Tu najdete v široké škále nabídky bot značky Ecco.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová