La Sportiva

Popularita outdoorových sportů, do nichž se řadí především horolezectví, lyžování a také lezení po skalách či turistika, čím dál víc roste. To znamená, že se čím dál více lidí dívá právě po správném vybavení, které je nutné k těmto sportovním aktivitám. Zejména na horolezectví je nutné mít pořádnou obuv a správné vybavení, protože při tomto adrenalinovém sportu pěkně hazardujeme se svým životem. V tomto případě by tedy žádný člověk neměl klást na výbavu lehkou váhu. Ještě že ale existuje spoustu značek, které se svou kvalitou dostaly mezi jedničky na trhu, a tak jim můžete plně důvěřovat v té fázi, že vás jistě ochrání a budou vám dobrou podporou. Navíc značkové a kvalitní oblečení vám zajistí, že se tak velká investice nebude opakovat.

Počáteční investice do vybavení je totiž opravdu velká, a tak se není čemu divit, když právě tyto velké finance zastraší spoustu možná skvělých horolezců či jiných nadšenců do turistiky. Jenže mnoho lidí si také neuvědomuje, že takové vybavení si lehce najdou i v přijatelné cenové rovině. Nemusí za to utratit miliony, ale stačí pár tisíc a budou velmi dobře oblečeni a obuti. Zejména, pokud se svěří do rukou značky La Sportiva. Tato značka byla založena v roce 1928, tudíž dlouholetá tradice již je jistě nasbírána. Určitě jí totiž přinesla spoustu zkušeností, a tak si můžete být jisti, že koupí obuvi této značky neuděláte sebemenší chybu. Nejdříve vše začínalo vyráběním dřeváků a následná výroba se pak přesunula k výrobě obuvi pro horolezce, lezce a lyžaře. Během několika let se produkty široce rozšířily do celé Evropy a Severní Ameriky.

Značka je také velmi proslulá především sponzoringem. Sponzorují řadu sportovců v různých odvětvích sportu. Mezi ty hlavní patří především horský běh, skalní lezení, lezení v ledu, lyžování a vysokohorské lezení. Mezi majitele bot této značky se řadí například Tommy Caldwell nebo Kevin Jorgeson, kteří společně udělali první volný výstup cesty Dawn Wall v Kalifornii. Proto úspěchy značka sklízí jak přímo, tak i nepřímo, což je úžasné.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová