Disney

Kdo by nemiloval roztomilé animované postavičky z dílny Walta Disneye! Roste na nich hned několik generací a slabost mají pro ně i ti, kteří na těchto roztomilých pohádkách nevyrůstali. Dílny Walta Disneye by však nebyly, kdyby samotná tvůrce těchto věčných pohádek nevytrval a nesnesl hromadu odmítnutí, která ho na cestě za vysněným cílem doprovázela. Ona však vytrval a právě díky této vytrvalosti dnes známe animované pohádky tak, jak je známe.

Především děti milují ty nejrůznější pohádky. Každá v sobě totiž nese určité poselství, které se dětem musí sdělit již v brzkém věku, aby si je vůbec zapamatovaly. To, že láska vítězí nad jakýmkoli zlem a že obecně dobro je vždy to hlavní, co přemůže zlé síly, to nás nenaučily jen pohádky, které nám četly maminky, ale převážně i tyto, které vytvořil ten kouzelný pán Walt Disney. Děti zejména milují pohádky o lvím králi, kde si uvědomují, jaká je láska mezi otcem a synem. Písničky vždy doprovází každou správnou pohádku a právě díky písním se stávají takové pohádky naprosto unikátní. Převážně dívky milují ty o princeznách, jako je například kráska a zvíře, kde konečně poznaly, že na vzhled se nemá člověk dívat, protože důležité je to, co je uvnitř. Samozřejmě bychom takových pohádek mohli vyjmenovat stovky, protože tyto pohádkové dílny opravdu fantazii meze nekladou.

Ovšem Disney není jen odkaz na animované pohádky, ale také na módní značku, která je doprovázena právě motivy z těchto pohádek. Děti se tedy mohou pyšnit oblíbenými postavičkami na tričkách, šatech nebo jiném kousku oblečení. Navíc rodiče mnohdy přinutí děti, aby se oblékaly, pokud si mohou vzít právě nějakou část oblečení, která nese potisk pohádky. Kluci na sebe berou podobu nejrůznějších hrdinů v podobě prince, který sdílí s nimi oblíbené pyžamo. Dívky naopak dávají přednost již zmiňovaným princeznám, protože přeci každá by se jednou chtěla stát právě ní. Disney tedy nejen ukáže pohádkový svět, ale také se společně s touto značkou do pohádkového světa naprosto ponoříte.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová