Calvin Klein – značka, kterou miluje každý!

Hlavně ženy mají neustálý přehled o tom, co se děje ve světě módy. Moc dobře vědí, co je in a co je out, chodí pravidelně nakupovat, moc dobře vědí, co mají nosit, aby na ulici oslnily. Na ulici oslníte však nejen tak, že budete nosit skutečně módní kousky, ale taky tehdy, kdy budete nosit značkové kousky. Samozřejmě nemusíte nosit ty nejznámější a ty nejdražší značky vůbec, k nimž se řadí například Dior, Armani nebo třeba Louis Vuitton, ale můžete nosit značky, které si můžete dovolit.

K takovým značkám se například řadí značka Calvin Klein, která je aktuálně víc jak populární. Jestliže i v patříte k nadšencům této značky, určitě víte, jaká je její nabídka. Pokud nevíte, tady vám ty nejznámější kousky přinášíme!

Spodní prádlo

Asi nejvíce kupovaným kouskem z dílny značky Calvin Klein je spodní prádlo. Ženy si kupují především sportovní podprsenky, které doslova milují už jenom díky pohodlnosti, ale taky tyto podprsenky skvěle vypadají a nosit se dají nejen v době, kdy sportujete.

Pánové ocení převážně trenýrky z dílny značky Calvin Klein. Právě trenýrky jsou opět jak pohodlné, tak i skvěle vypadají.

Spodní prádlo značky Calvin Klein se vyznačuje tlustou gumou, a to jak na trenýrkách či kalhotkách, tak i na sportovní podprsence, kdy je guma spíše pod prsy. Na této gumě je samozřejmě napsáno jméno značky.

Trička

Zejména zamilované páry si oblíbily trička Calvin Klein. Nejčastěji se kupují tak, že žena si koupí bílé tričko s logem značky a pánové sáhnou spíše po černém tričku s bílým logem značky. Tato trička byla populární hlavně před Vánoci, protože se příznivci značky dočkaly obrovských slev na mnoha prodejních portálech, kde jsou trička k dispozici.

Trička i spodní prádlo se vyplatí kupovat zejména na internetu, protože zde není tak velká přirážka a často je doprava zdarma. Ceny se navíc pohybují v mnohem nižších číslech než v kamenných prodejnách.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová