Dřevěné hodinky jsou hitem dneška!

Už vás nebaví mít stále ty nudné hodinky, které má vlastně každý druhý? Pokud je odpověď na tuto otázku ano, jste tou správnou osobou pro nákup dřevěných hodinek!

Dřevo je nejpřirozenější a ekologický materiál, a kdo v dnešní době nechce být ekologický? Je to pro zemi velice prospěšné, ale je to také dosti moderní a žádané! Dnes již u nás najdeme více firem, které tyto hodinky vyrábějí. Tudíž se nám otevírá velká škála nabídky s těmi nejoriginálnějšími motivy. Dřevěné hodinky jsou ručně vyráběné. Tedy co kus to originál. Lze je zakoupit jak v dámském, tak pánském provedení. Můžeme si vybrat mezi analogovými či hodinkami s ciferníkem. Ciferník můžeme mít s čísly či bez nich. To už záleží na každém z nás. Dřevěné hodinky jsou velice lehké, váží pouze několik málo desítek gramů. Můžeme si také na hodinky nechat něco speciálního vyrýt, co vystihuje nás samotné, a tím se ještě o kousek odlišíme od ostatních a budeme zaručeně originální.

Obdarujte své blízké

Tyto hodinky jsou velice vhodným, a hlavně netradičním dárkem. Určitě každý z nás již hodinky k narozeninám dostal, ale kdo z nás se může pochlubit hodinkami dřevěnými? Hodinky většina firem dodává v krásné, stylové dřevěné krabičce, která se bude zaručeně hodit k vašim dřevěným hodinkám. Takže starosti, jak tento skvělý dárek zabalit, aby neopadlo kouzlo, které z hodinek vyzařuje odpadá.

Výhodou těchto hodinek je, že si je můžete vzít téměř k jakémukoliv oblečení a vždy si jich každý všimne a vždy přilákají pozornost. Takže nebojte se být originální a popustit uzdu fantazii.

Zdroj fotografií: www.belmonde.cz

 

 

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 369 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová