Perličkové náušnice jsou nestárnoucí volba číslo jedna

Šaty dělají člověka – to je pravidlo, podle kterého bychom se rozhodně měli řídit. Nesmíme na sebe zanevírat, protože když o sebe nebudeme dbát my, nikdo jiný to neudělá. Svět módy je navíc otevřen naprosto každému a i když si pánové myslí, že se jedná pouze o dámský svět, není tomu tak. Pouze ženy tráví v obchodních domech daleko více času než muži, což se akorát projevuje na bankovním účtu. Mnoho lidí by si potřebovali uvědomit, že návštěva obchodu jim nic neudělá. Alespoň jednou za čas je taková návštěva opravdu potřeba, ať si říká, kdo chce, co chce. Podle šatů se dokonce volí i životní partneři. Pokud ženu zaujme muž, je to především díky oblečení, které na sobě má. Pakliže by o sebe muž nedbal a nosil, co mu prvně přijde pod ruku, žena vycítí, že se jedná o někoho, kdo jí bude jen na obtíž, protože není ani zodpovědný, ani samostatný. To si ostatně myslí i pánové, když potkají na ulici ne zrovna dobře oblečenou ženu. Nemyslí se tím samozřejmě kombinace značkového oblečení, ale přece jenom pantofle a košile s exotickými vzory není to nejvhodnější, co byste mohli pro svůj první dojem udělat.

Ostatně volba skvělého looku není pouze o kombinaci oblečení, ale jedná se také o doplňky, které musíte mít stále k dispozici. Klasika je samozřejmě v hodinkách, které doladí look, ale někdy by se mělo dbát především i na šperky jako takové. Masivní náhrdelníky už nejsou zrovna v kurzu, ovšem nyní letí především přívěsky, které jsou skoro neviditelné. K takovým přívěskům pak zvolte vkusné náušnice, které by měly být naprosto miniaturní.

Nejvhodnější jsou proto perly

Perličky jsou skvělou volbou. Nemusí to být samozřejmě skutečné perly, ale obyčejná bižuterie, kterou koupíte v obchodě za pár korun. Vždy v daném platě jsou hned čtyři páry těchto náušnic, proto, když je ztratíte, nic se neděje. Jsou vždy vhodnou volbou, když nevíte, jaké náušnice si k danému oblečení dát.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 369 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová