Jak nosit krásnou čepici

A to je tady! Mráz, sníh a silný studený vítr, který se vám dostává pod kůži. Ano, to je zima. Abychom těmto nepříjemným pocitům zabránili, je třeba se do tohoto počasí dobře obléknout, a jak říkají naše babičky, nohy a hlava musí mít teplo.

Proto je třeba pořídit si kvalitní obuv, teplé ponožky a co hlavně? No přeci nějakou tu krásnou čepici, která splní jak funkci okrasnou tak i tu praktickou. Letos patří zimní móda hlavně pokrývkám hlavy. A to je také jeden z mnoha důvodů proč si nějakou pořídit. Zda ale stále váháte, protože vás trápí, že si čepicí můžete zničit účes nebo že vám vůbec nesluší. Zahoďte tyto myšlenky za hlavu. Čepice sluší všem, jen je třeba vědět jak na to.

Jak tedy na to?

Jestli jste čepici na hlavě neměla už hezkou řádku let. Zkuste začít pomalu. Ideální je to pletená zimní čelenka. Dnes je velmi moderní a najdete ji v mnoha provedeních. Vždy je ale potřeba držet se základního pravidla. Tím pravidlem je to, že vlasy vždy patří pod čelenku, a na to je třeba myslet.

Pokud máte krátké vlasy, vždy se snažte, aby vám z čepice vykukovala aspoň ofina.

Zda jste romantické duše, nesmíte si nechat ujít barety. U těchto čepic si s účesem nemusíte lámat hlavu. Nechte vlasy volně rozpuštěné či v ležérním pleteném copu.

Existují také čepice s otvorem na culík, tato varianta se jistě bude hodit těm, které e bez culíku prostě neobejdou. Díky otvoru se vám culík nezničí a i po sundání čepice bude stále krásný.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová