Krásná jak u moře, tak v horách

Je to tady! Léto je tady a prázdniny jsou v plném proudu. Přichází chvíle odpočinku, a to jak toho pohodového, tak i aktivnějšího. Někteří z nám milují trávit dovolenou u moře a nejlépe s knihou a ledovým nápojem. Jiní zase touží po procházkách lesem a zdolávání horských vrcholů. Co si obléknout, aby pro nás tyto chvíli byli nejpohodlnější a my vypadaly stále módně? Zde pár pro vás máme pár typů.

Krásná i na horách

Pokud trávíte aktivní dovolenou například vyrážíte na delší tury. Je při výběru oblečení zapotřebí zvážit mnoho faktorů. Musíte počítat s tím, že se při výšlapu určitě zapotíte. Z tohoto důvodu je třeba volit kvalitní materiál. Funkční oblečení je nejlepší volbou, protože skvěle odvádí pot. Oblečení vám musí být maximálně pohodlné. V dnešní době toho máme mnoho na výběr. Nebojte se různých barevných kombinací. Ikdyž jste na horách či v lese nemusíte být za šedou myšku.

Mějte na paměti, že počasí na horách je nestálé. Proto je důležité mít s sebou připravenou nepromokavou, větruvzdornou bundu. Prodyšnost této bundy je velice důležitá. Pokud takovou bundu nevlastníte nahradit se dá aspoň obyčejnou bundou a pláštěnkou. Náhradní tričko se v batohu taky neztratí, jistota je jistota.

Lenošení u moře

Heslem pro letošní léto je: Kdo nemá barvu není IN! Takže pokud chcete zazářit jak na pláži, tak večer na kolonádě, zvolte barevné šaty. Skvělou volbou jsou šaty či sukně s květinovým vzorem. Velice dobrá volba je námořnický styl. Proužky prostě letí!

Určitě dejte důraz i na doplňky. Pokud chcete být co nejmodernější sáhněte po slaměném klobouku, tašce na pláž či botách. Ovšem nenoste všechny tyto slaměné doplňky dohromady. Vždy zvolte jeden z nich.