Disneyland pro malé i velké!

Děti jsou radost, ale i starost. Mnozí rodiče je sice milují, ale jsou popravdě rádi, když děti odjedou na víkend na prázdniny k babičce. V létě jsou rodiče nejšťastnější, protože děti odjedou k babičce minimálně na týden a pak k druhé babičce jakbysmet, proto je jejich život chvilku trochu poklidnější. Pokud však nejsou děti u babičky, musí hledat rodiče trochu jinou zábavu, kterou jim poskytnou. Když je víkend a není práce, ani školky či školy, musí se jednoduše vyrazit na nějaký výlet.

Obvykle je nejlepší výlet do zoologické zahrady, kde jsou děti absolutně uneseny z toho, jaké potkávají různé druhy zvířat, ale na druhou stranu je i taková procházka mezi zvířaty omrzí. Proto musíte volit trochu jiné výlety, a sice například návštěvu hradů a zámků, což je pro ně také velmi zajímavé téma, jelikož se octnou někde, kde podle nich dříve žili královny, králové, princové a princezny. Ale někdy by si i děti zatoužili splnit sny trochu jinak – vždyť jejich oblíbenci nejsou z filmových pohádek, ale z těch animovaných, proto co takhle jim splnit jejich dětské sny?

I sny lze proměnit v realitu!

Rodiče budou naprosto nejlepší ve chvíli, kdy se před dětmi ukáže už z dálky zámek známého Disneylandu. Pakliže se děti setkají se svými oblíbenci z animovaných postaviček, pak teprve uvidíte štěstí v jejich očích. V té chvíli poznáte štěstí zase z trochu jiné perspektivy. Tentokrát to však bude štěstí v té pravé podobě, v jaké má vypadat. Děti jsou totiž nejupřímnější, proto bychom si v tomto šťastném případě měli brát od nich příklad.

V tomto okamžiku děti začnou věřit, že sny se skutečně plní, čímž je naprosto nejlépe naladíte na jejich budoucnost. Pokud v to začnou děti věřit, pak se můžete těšit na to, že jednoho dne z nich vyroste opravdu dobrý podnikatel nebo někdo, koho si svět bude pamatovat, a že rozhodně jednoho dne budou dělat přesně to, co v životě dělat chtěly.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 369 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová