Co vám pomůže při kocovině?

Každý z nás si potřebuje někdy odpočinout, potřebuje vypnout, resetovat hlavu. Nejčastěji to je tehdy, kdy toho máme v práci nad hlavu, kdy nestíháme, kdy se nám vše sype. Právě v těchto chvílích zatoužíme po pravém večírku, na kterém se pořádně odvážeme. Jenže toto „vyražení z kopejtka“ má svou daň. Díky velkému množství alkoholu, který jsme pili, se ráno dostaví kocovina, která není nic příjemného. Naštěstí i s tímto nepříjemným problémem se dá bojovat. Jak?

Pokud patříte k těm, pro které je kocovina skutečně dobrá známá, měli byste vědět, jak s ní zatočit, aby vám nekomplikovala život dlouho. Samozřejmě na každého funguje něco jiného, ale rozhodně to stojí za vyzkoušení. Vždyť některý z našich tipů vám může dost pomoct!

Tady jsou ty nejefektivnější rady, které zaručeně fungují! Jestli vaše tělo nepřijme jednu radu nebo jestliže se vám jedna rada nebude zdát či líbit, zkuste jinou – ale už s nepříjemnou kocovinou jednou provždy zatočte!

Pomelo

Pomelo je bohužel sezonní pomocník. Objevuje se na pultech v obchodech začátkem zimy a během února se opět vytratí. Je to však ten největší citrus, který je obrovskou zásobárnou vitaminu C. Kromě toho nám pomáhá s trávením, naprosto skvěle podporuje náš žaludek, proto po konzumaci pomela vám kocovina lehce zamává.

Vývar

Tím nejznámějším lékem, který na kocovinu nejlépe účinkuje, je vývar. Samozřejmě to musí být ten kvalitní vývar, který má skutečně grády. Pravý vývar se vaří minimálně dvě hodiny v papiňáku, v běžném hrnci se vaří klidně tři až čtyři hodiny.

Tento vývar je však skvělý i při nachlazení.

Čerstvý vzduch

I když mnoho lidí jenom leží po akci, nemůže se hnout z postele, ten nejlepší lék nás kupodivu čeká venku – čerstvý vzduch. Právě ten je totiž skvělým pomocníkem v boji proti nepříjemné kocovině. Běžte tedy aspoň na nákup nebo na chvilku si sednout na lavičku před dům.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová