Kde seženete levnější obuv?

Levné nakupování upřednostňuje řada z nás. Zkrátka pořád se snažíme myslet ekonomicky, a tak se neustále rozmýšlíme nad tím, na čem bychom mohli ušetřit. Na oblečení a botách – to nás vždy jako první napadne. Naštěstí dnes existují různé obchody, kde se opravdu dočkáme toho, že jsou zde nákupy o něco levnější a výhodnější než jinde. V jakých obchodech tedy ušetříme hlavně na botách?

1. Primark

Pokud se v sobotu odpoledne nudíme, pak bychom se možná mohli rozhodnout pro to, že se vydáme vstříc nakupování do Drážďan. Právě tam se totiž nachází Primark – tedy obchod, který zná každá žena velice důkladně. Jedná se o unikátní obchod s dámským oblečením, kde jsou však naprosto bezkonkurenční ceny.

Ženy si zde přijdou hlavně na to klasické basic oblečení velice levně, dále zde nakoupí mnoho, mnoho doplňků a samozřejmě i řadu velice oblíbených kabelek. Boty tu však nemají konkurenci. Copak si žena může přát víc?

2. Decathlon

Pokud jste milovníkem sportu a hledáte levné, přesto kvalitní sportovní vybavení, pak se rozhodněte navštívit Decathlon, který se však už nachází v Česku, a to hned v několika městech. Právě zde najdete obuv opravdu levnou, a to k jakémukoliv sportu. Ať už jste žokej, balerína, fotbalista, hokejista, běžec, tramp nebo třeba basketbalista či cyklista – rozhodně si zde přijdete na své.

3. Wish

Jestli vám nevadí delší čekání, pak se rozhodněte nakupovat přes skvělý Wish. Jedná se o internetový obchod, kde nabízí produkty samozřejmě z Číny. Je ale nutné podotknout, že za tu cenu byste si je koupili, i kdyby byly odněkud jinud.

Nicméně zde se však na zboží čeká minimálně tři týdny, ale kdo by na takové unikátní levné věci nečekal, že ano. Zaměřte se hlavně na to, abyste všechno oblečení raději dvakrát změřili. Velikosti zde totiž neodpovídají velikostem, které máme u nás. Většinou si je zapotřebí koupit o velikost či o dvě větší velikost. U bot to však většinou sedí.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová