Dámy, udělejte dobrý dojem na prvním rande – poradíme vám!

V poslední době se velice hojně hodnotí oblečení, které má člověk na sobě. Je to asi tím, že šaty dělají člověka, a pokud se někdo nevkusně obléká, už o něm panují určité ukvapené názory. Velký důraz se na oblečení klade například na prvním rande, kde se musí udělat dobrý dojem, pokud se s tím druhým chceme ještě někdy setkat. Proto nejčastější otázka před prvním rande bývá: „Co si teda mám obléknout?“

Většinou ženy mají tento problém – většinou právě ony nevědí, co si mají vzít na sebe. To ostatně není problém jenom tehdy, kdy odchází na první rande, ale většinou stojí před zrcadlem den co den a rozmýšlí se, co si tedy vezmou na sebe. Jenže u prvního rande přece jenom o trochu víc záleží na tom, co si na sebe vezmeme.

Pokud si nevíte rady, pak vám přinášíme pár tipů na to, co si rozhodně obléknout máte a čeho se raději vyvarujte, protože by to nevzbudilo dobrý dojem. Nechte se tedy následujícími tipy inspirovat a užijte si skvělé první rande!

Čeho se vyvarujte?

Ani náhodou nesahejte po dnes velice populárních trhaných džínech. Jsou sice stylové, ale na první rande se nehodí. Stejně tak se na první rande nehodí lacláče, i když je právě toto trend, který ve svém šatníku nesmí postrádat žádná žena.

Na první rande ani nenoste obyčejná trička s mnoha potisky. Jsou taky sice v kurzu, ale zase jsou pro první schůzku s mužem, u něhož chcete zapůsobit, ne zrovna vhodnou volbou. Co se týče obuvi – špinavé tenisky nejsou v kurzu stejně jako boty, v nichž vás bolí nohy. Žádný muž netouží po tom, abyste si boty buď vyzouvala v půlce schůzky, nebo naříkala, že už si je nikdy neobujete.

Co si vzít?

Vždy sázejte na krásu košilí nebo šatů. Košile se hodí naprosto k jakékoliv události – ať už jsou kostkované nebo vypasované. Mimo to se však soustřeďte na šaty, které vždycky podtrhnou vaši ženskost, tudíž muže tím naprosto odzbrojíte.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová