Jaké letní trendy letos musela mít každá žena?

Léto máme ve své druhé polovině, proto je načase si zmínit několik trendů, které nás letos naprosto dostaly a které jsme museli mít ve svém šatníku. V létě se totiž jako každý rok ukázalo několik novinek, pro něž jsme se doslova hnali do všech obchodů. O jaké žhavé trendy se jedná?

Lácláče – stará klasika, která se opět vrátila do módy!

Jednou takovou novinkou, která se však vrátila z dávné minulosti, jsou lacláče. Nejen, že se vrátily ve své klasické džínové dlouhé podobě, ale také jsme se z nich během letošního léta mohli radovat ve zkrácené podobě. Šortkové lacláče nosila opravdu každá žena a není se čemu divit, vždyť se tento kousek tak dobře kombinuje!

Nejčastěji ho kombinujete s jednoduchými basic tričky nebo s jednobarevnými basic nátělníky. K tomu přidáme oblíbené tenisky, například značky Converse, a samozřejmě k tomu přidáme batůžek. A najednou jsme dokonale připraveni na nějaký výlet, který podnikneme během volného víkendu!

Nazouváky – pohodlnost, kterou je možné nosit všude

Nazouváky se až do nynějška považovaly pouze za domácí obuv. Nikam jinam se nevytahovaly, až dodneška. Dnes se nazouváky staly opravdovým módním trendem, který nesmí v šatníku postrádat žádná žena.

V současné době tento typ obuvi najdete takřka všude – dokonce i v obchodech s oblečením, nikoliv jenom v obchodech s obuví. Je ale nutné poznamenat, že se u těchto bot nebojte extravagantnosti a výrazných kovových barev. Stříbrná, bronzová a zlatá je totiž právě na nazouvácích naprosto geniální!

Tuto obuv lehce kombinujete nejen s džíny, ale také samozřejmě i s šaty. Dbejte však na to, ať se vám nestane, že zkombinujete zlatou a stříbrnou. Pouze jedna takto výrazná barva je povolena – žádné kombinace!

Kšiltovky – vždy tu byly, ale dnes jsou víc v kurzu než obvykle!

O kšiltovkách se dá říct, že se jedná o módní doplněk, který tu vždy byl, je tu a bude tu. Jenže v současné době se tento kousek řadí k naprostým letním hitům! Je tedy v kurzu více než obvykle. Není se čemu divit – kšiltovky proslavily hlavně ty značky NY. Nyní však nejsou značky potřeba – i neznačkové kšiltovky jsou naprostým hitem.

Kšiltovky se nejlépe kombinují ke sportovnějším lookům, ale samozřejmě dnes je povolena i kombinace elegance a ležérnosti, proto se nebojte ani kombinace šatů, tenisek, kšiltovky a batůžku.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová