COLUMBIA

Málokterá módní značka nabízející údajně kvalitní outdoorové produkty dokáže tuto informaci také odkázat. Jistě, může se jednat o kvalitní materiál, ale je opravdu tak dobrý, jak se o něm tvrdí a jak se o něm dočtete i tehdy, kdy ho zpracují s jinými materiály? Především turisté a milovníci túr či hor mají s touto otázkou často problém. Mnohdy si koupí obuv, která se jeví jako dobrá, následně však spadá do té ne moc přijatelné skupiny. Právě proto vznikla společnost Columbia. Od prvotní myšlenky chtěla ukázat, že si není nutné kupovat spoustu obuvi a bund, které se později ukážou jako ne moc kvalitní. Stačí si koupit pouze jeden kousek a být spokojeni.

Spokojenost tkví převážně v tom, že své výrobky testují v nejnáročnějších a v doslova extrémních podmínkách, které jsou typické pro Oregon ve Spojených státech amerických. Pakliže daný produkt setrvá a obstojí v náročném testování, je to zaručený důkaz kvality. Tak si můžete být jisti, že vás opravdu bude provázet i v tom nejhorším počasí a že vás také před ním ochrání. Podmínky připravuje a dohlíží na ně zakladatelka a prezidentka firmy. Pokud ona nějaký výrobek schválí, teprve pak může do prodeje.

Nejen obuv, ale i oblečení

Columbia se zaměřuje především na outdoorovou obuv, kterou má doslova v malíčku. Mezi jejími produkty ale naleznete také kvalitní bundy nebo kalhoty. Vše je testováno v opravdu náročných podmínkách, proto, pokud se vybavíte tímto oblečením právě této značky na hory či velké túry, nebudete litovat, protože uděláte s koupí oblečení vážně dobře. Navíc se jedná o relativně moderní kousky, proto se nebudete cítit, že byste patřili do „out“ zóny. Jestliže ale cestujete a jste turisté odshora dolů, pak na módní trendy zrovna dvakrát nedbáte. Máte totiž zcela jiné koníčky.

Pakliže se tedy sháníte převážně po obuvi specializované do horších klimatických podmínek, navštivte prodejny či e-shop společnosti Columbia. Ta se totiž převážně zaměřuje na toto obutí.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová