Napapijri

Stalo se to na začátku devadesátých let. Tenkrát ještě nikdo netušil, že Giuliana Rosset zakládá značku, která nebude pouze o turistickém vybavení, jak se původně předpokládalo, ale také o módním zaměření pro celou rodinu. Nejdřív to byla pouze jedna jediná prodejna, ale nyní jich jsou po celém světě kolem dvou a půl tisíce! Navíc v roce 2004 byla firma odkoupena americkou holdingovou společností a ta značku ještě více rozvinula a zavedla do ní i rozsáhlou outdoorovou kolekci, kterou zná nejen celá Evropa, ale také celý svět. Svou popularitu si společnost získala především díky módním trendům, které jsou vždy aktuální a především cenově přijatelné.

Nejvíce se setkáme v nabídce značky Napapirji s obuví, a to jak s dámskou, tak s pánskou i dětskou. Jedná se především o pohodlné tenisky, žabky a také boty známé pod slovním spojením slip on. I těch je v nabídce habaděj, a tak si tedy přijdou na své zejména oblíbenci této obuvi. Jenže značka, která připomíná název papouška, není pouze o botách, ale také především o dámské, pánské i dětské módě. Kde jinde byste hledali tak skvělé trendy kousky, když ne u této oblíbené značky! Samozřejmě si na své přijdou i ti, kteří milují kabelky – tedy ženy. Mimo nich si taky v populárním kamenném obchodě najdete i hromadu doplňků, což jistě nadchne taktéž každou ženu!

Na nadcházející jaro naprosto ideální!

Tato móda je převážně vhodná na nadcházející jaro, kdy se konečně po zimním spánku probouzejí oblíbené tenisky, trhané džíny a jiné. Boty byste pro tento rok mohli opět trošku obměnit, a to třeba s teniskami značky Napapirji. Jelikož se jedná o velice pohodlnou obuv, která není v provedení výrazných barev, jistě si na své přijde kde kdo! Navíc bílé boty jsou v dnešní době velice moderní, což jistě potvrdí nejedna módní maniačka, a tak se tedy můžete stoprocentně spolehnout, že pokud nasadíte tyto botky na nožky, budete vážně styloví!

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová