CATERPILLAR

Není zajímavější historie, než u značky Caterpillar (zkráceně CAT). Její historie totiž sahá až do devatenáctého století, ale nejedná se o zrod módní značky, nýbrž o tu, která se zajímala především o strojní průmysl. Tyto kvalitní stroje této značky se staly jedněmi z nejvyhledávanějších na světě. Díky tomuto prvotnímu úspěchu se společnost rozhodla o razantní krok, a sice se rozhodla změnit naprost škálu své působnosti. Začala se najednou orientovat v módním a obuvnickém světě. Oblečení nemělo však takový úspěch jako samotná výroba obuvi. Jednalo se (a dodnes se jedná) o takovou obuv, která v sobě zachovává pevnost i funkčnost. Právě tyto dvě filozofie si samotná značka pěstuje od svého úplného začátku. První kolekce oblečení a bot byla přijata s velkou pompou, ale to, jak kvalitní kousky od CAT jsou, zjistili zákazníci až po čase. Ovšem zamilovanost do těchto kousků byla na místě. I v současné době tomu není jinak. Caterpillar přichází každoročně se svými novými kolekcemi a uspokojuje nespočet zákazníků po celém světě. Komfort a spolehlivost jsou totiž stále hojně vyhledávané vlastnosti, které musí mít nejen každý kousek oblečení, ale i každý typ obuvi.

CATERPILLAR
CATERPILLAR

Ještě jednou si tedy pojďme říct, na co se tato celosvětově úspěšná značka zaměřuje. Specializuje se zejména na dámské i pánské oblečení, ale větší BOOM udělala do světa svou obuví. Zejména se jedná o takovou obuv, která je pevná a vždy spolehlivá. Jelikož se jedná i o velmi moderní provedení, spokojeni budou určitě všichni, kteří se rozhodnou vložit se do rukou právě této značky. Oblíbenou se stala přece nejen ve světě, ale i v České republice, tak proč ji nezkusit. Jistě s touto obuví budete nadmíru spokojeni. Doporučuje ji nejen velký škála klientů, kteří nešetří kladnými recenzemi, ale také i mnoho zahraničních i českých celebrit.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová