SUUNTO

Vše započalo krátké po sametové revoluci, a sice v roce 1993. Tehdy totiž vznikla divize sport se zaměřením na prodej převážně sportovní elektroniky, mezi kterou se řadil i jejich největší favorit na vítěze v těstu oblíbenosti, a sice hodinky. Právě s nimi totiž prorazili do podnikatelského světa a právě s tímto produktem docílili toho, že se stali opravdu uznávaným prodejcem. Sortiment byl však postupně rozšiřován, a tak se nyní můžete setkat pod značkou Suunto také s potřebami pro běžce a s dalšími velmi poptávanými outdoorovými věcmi. V roce 2002 se prodejně po velkém množství zdárných otevření kamenných prodejen podařilo otevřít i e-shop, který se stal opravdu velmi populární zejména pro ty, kteří měli kamennou prodejnu od svého bydliště velmi vzdálenou. A tak si postupnými krůčky i tato značka vydobyla čestné místo mezi těmi nejkvalitnějšími outdoorovými věcmi a hodinkami světových značek.

I když se ale v sortimentu této značky setkáte i s oblečením a vybavením zejména pro běžce, zaměřují se především na sportovní hodinky, které jsou skoro unikátem na trhu. Většinou se takové světové značky specializují pouze na ty typy, které působí opravdu elegantně a formálně, ovšem pro sportovní typy se takových hodinek na trhu moc nedočkáme. Proto udělala značka Suunto jistě dobře, když se tenkrát před lety začala zajímat o tuto problematiku. Sportovní verze hodinek jsou velice populární i nyní, možná jsou o něco oblíbenější ten tenkrát. Sportovci totiž ocení to, že si mohou i oni dopřát takového luxusu. Většinou totiž nejsou zastánci těch elegantních verzí, a tak jsou velmi rádi za to, že si i oni mohou splnit svá přání, která tkví právě v koupi hodinek, které se hodí přesně k jejich povahám.

Pakliže také patříte k podobným povahám, víte, kam máte zítra na mířeno – do prodejen hodinek Suunto.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová