Co nazout v tomto ročním období a být IN?

Léto, kdy bylo vlastně celkem jedno, co si člověk obul je pryč. Nyní musíme uvažovat jak nad praktičností, tak i nad vzhledem. Musíme myslet na to, že nás může zastihnout nečekaně déšť, takže pokud jsou boty nepromokavé, máme vyhráno. Boty se nám ale musí hodit také k našemu outfitu a zároveň být hitem podzimu. Přeci jenom kozačky nemůžeme obout ke všemu že.

Jaké botky jsou letos na podzim v módě? Pojďme se na to podívat!

Základ botníku

To co nesmí žádné, ale opravdu žádné ženě chybět v jejím botníku jsou přeci kozačky! Kozačky musíte mít jak v černé tak i hnědé barvě. To jsou totiž barvy podzimu a hodí se takřka ke každé barevné kombinaci, kterou si zvolíte. Pokud ráda nosíte sukně, měly by kozačky mít i podpatek. Pokud potřebujete, tak podpatek je dobrým pomocníkem k optickému zúžení nohou. Kozačky vypadají skvěle jak k džínám, tak k legínám. Je třeba koupit si tyto boty kvalitní. Pak vám i v podzimním mokrém počasí vydrží i několik let. Zaručujeme vám, že tyto boty nevyjdou z módy snad nikdy. Také by vám neměly chybět i kotníkové boty. Zde je na také na vás, zda dáte přednost pohodlí nebo eleganci a zvolíte boty s podpatkem či bez něj.

Třpyt

Letošním hitem je třpyt. Tudíž vám nesmí chybět třpytivé doplňky. Do této kategorie patří jak kabelky, tak i boty. Stříbrné či zlaté a velice lesklé kozačky nebo polobotky budou to, po čem je třeba letos sáhnout. Kombinujte takové boty s neutrálními barvami. Boty této barvy jsou velice výrazné a měly by být dominantní ve vašem outfitu.

Široký podpatek

Široký podpatek letos letí. Proto ať už zvolíte kozačky nebo kotníkové boty, neměl by na nich chybět! Skvělou výhodou tohoto podpatku je jeho pohodlnost. Takže si jej můžeme dovolit i o něco vyšší než kdyby měl být jehlový, a nemusíme se bát žádného zavrávorání.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 370 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová