Bílé tenisky jsou jasně v kurzu

Přichází léto a je třeba se otřepat ze silné letošní zimy. Vždyť sněhu bylo letos po kolena, a tak si milovníci zimních sportů přišli na své. Na své si však přišli i lyžařská střediska, která letos zaznamenala samozřejmě rekordní zisky, a to jen díky takovému počasí, které se v mrazivém duchu táhlo až do konce února. Naštěstí tu máme už oblíbené jaro a my můžeme konečně udělat velkou očistu našeho šatníku i botníku. Ženy se však nyní většinou nechtějí rozloučit s oblíbenými lyžemi, ale spíše s kabáty, které si přes zimní měsíce tak zamilovaly. Některé jsou však velmi teplé, a tak je opravdu musí schovat pro příští rok. Některé jsou však v tenčím provedení, a tak je nechte ještě pro chladné jarní dny, kterých jistě bude nespočet. Chladná rána a večery nyní stejně provází každý den, i když jsou odpoledne naprosto žhnoucí. Jaro je však obdobím, které je také plné dešťů, a tak vám možná takové to zahřání v kabátu přijde ještě někdy vhod. Navíc s ním můžete naprosto zaujmout pozornost, pokud k němu zvolíte fantastické tenisky, a to třeba rovnou bílé barvy. Tato barva není „in“ pouze u džínů, ale také především u botasek, kterými se to během jara všude jenom hemží!

Pokud je ještě nemáte, rychle pro ně utíkejte!

Bílé tenisky jsou sice náchylné na veškerou špínu, ale rozhodně za tuto újmu stojí. Jedná se totiž o fantastický doplněk, který rozzáří naprosto všechny dámské nohy. Samozřejmě nejen ty dámské, ale také pánské, protože i pánové si zaslouží mít své čestné místo v síni dobře oblékaných lidí, když budou mít na sobě kabát a bílé tenisky. Pokud byste je však brzy zašpinili, skvěle jdou vyčistit třeba sodou, Cifem nebo pastou na zuby. Na velkou špínu pomůže skvěle i citron, který má v sobě jakési jedinečné čistící kouzlo.

Hana Sportová

Hana Sportová

Hana Sportová je šéfredaktorkou magazínu Lastfashion. Stále píše články a řídí publikační činnost dalších redaktorů pro online i tiskovou formu magazínu. Lenka se zajímá o módu a podnikání.

Hana Sportová has 269 posts and counting. See all posts by Hana Sportová