Vysoké kozačky do nepohody

Kdo by neznal kozačky. Všechny ve svém botníku nějaké najdeme. A že by to byl jen jeden pár, se zrovna říci nedá, že?  Kozačky jsou a asi i vždy asi budou velkým módním hitem. Co se ale obměňuje, je jejich výška. Jednou jsou IN kozačky pod kolena a jindy zase nad kolena. Letos neuděláte chybu, když si obujete jakoukoliv variantu, ale přeci jenom ty nad kolena jsou více neokoukané a velice sexy.

Tyto kozačky se hodí zejména pro ty ženy, které se mohou pyšnit štíhlýma nohama. Tyto boty jim nohy ještě krásně prodlouží, což působí velice sexy.

Co si k nim obléknout?

Tento druh bot vypadá velice dobře k úzkým džínům nebo také legínám.  Kalhoty v tomto případě musí být velice přiléhavé. Může obléknout jak volnější tak i upnutější svetřík. K těmto botám se více hodí elegantní kabát než sportovní bunda.

Díky jejich délce si i v tomto počasí můžete dovolit kratší sukni či šaty bez obav, že byste umrzla. Vysoké kozačky vás pěkně zahřejí a vy můžete kázat krásu svých štíhlých nohou. Kozačky v tomto oufitu vyniknou. Co zvolíte dál je na vás. Můžete sáhnout jak po svetru tak halence. Zde už je to jen na vašem citu k módě a náladě.

 Jak jsme již řekli, oblékejte k vysokým botám kabát, dodá vám na eleganci. Tyto boty lze koupi v různých barvách. Doporučujeme se ale vyhnout odstínům červené, ty budí dojem lacinosti a také se dosti špatně kombinují s ostatním oblečením. Kozačky snadno seženete v každé obuvi.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová