Chytré náramky jako vkusný doplněk ke sportovnímu looku

Sportovní typy lidí většinou poznáte hned na první pohled. Neoblékají se totiž tak, jako všichni ostatní, nedbají na aktuální módní trendy. Zkrátka a dobře nosí, co se jim líbí a v čem se cítí pohodlně. Jestli jste taky sportovním typem, víte, o čem mluvíme. Nosíte nejčastěji legíny či mikiny nebo pohodlná trička či kšiltovky a tenisky. K tomuto stylu však málokdy najdete doplněk, který by look trochu oživil. Ale až potkáte chytrý náramek, nesundáte ho ani tehdy, kdy byste si výjimečně oblékli něco elegantnějšího.

Chytré náramky jsou trendem letošní doby. Nejdříve se jednalo o vzhledově nesympatické vymoženosti, které se nám nelíbily ani svou jedinou částí. Poté přišly velké, masivní hodinky, které byly bohužel nepohodlné nebo příliš barevné.

Naštěstí dnešní doba je kreativní a na trh se dostaly takové chytré náramky, které si zamiluje i ten nejnáročnější člověk milující sport a technologie.

Jak takové náramky vypadají?

Koupit si můžete hned několik chytrých náramků. Nabídka je skutečně rozmanitá a široká. Velkým plusem je to, že náramky nejsou masivní, jsou spíše tenké a naprosto lehoučké. S pomocí aplikace si náramek napojíme do mobilního telefonu, kde kontrolujeme naši aktivitu, spánek nebo spálené kalorie.

Většinou jsou náramky převtělenými krokoměry, které nám měří tep, které jsou voděodolné (tudíž jsou vhodné i pro plavání), které umí rozpoznat jednotlivé aktivity, jež během dne vykonáváme, a jsou to taky skvělí parťáci na spaní (během spaní totiž měří délku našeho hlubokého spánku či našeho lehkého spánku).

Různé barvy, různé looky

Chytré náramky se díky tomu, že je seženeme takřka v jakékoliv barvě, staly nepostradatelným módním doplňkem nejen sportovních typů. Vypadají skutečně vkusně a hodí se nejen k mikinám a k džínům, ale i k rádoby elegantním outfitům s teniskami.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 371 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová