Kabelky, které musíte mít

Existují sice ženy, které mají pouze jedinou kabelku pro všechny příležitosti a nosí ji do školy, do práce, na rande, do města, klidně i na párty, prostě vždy a všude. Většinou to ale není moc praktické a každá situace i outfit si žádá svůj typ a velikost kabelky. Mít různé typy kabelky pro různé příležitosti je víc než vhodné. Ke koktejlkám nemůžete jít s brašnou na notebook a do práce nepůjdete se psaníčkem. Jde tedy o to, mít výběr a je nutné mít alespoň zásadní druhy dámských kabelek, které by měla mít každá žena ve svém šatníku.

Crossbody kabelka

Crossbody tašky jsou v současné době doslova na vrcholu popularity. Kdo ji nevlastí, dělá velkou chybu. Většinou mají střední velikost a vejdou se do ní pohodlně všechny nutné věci, které potřebujete mít sebou. Jednotlivý styl crossbody kabelek se odvíjí od vašeho vkusu, takže od formálních až po více neformální až extravagantní kousky. Tyto kabelky lze nosit pro běžné denní užívání a jsou velmi pohodlné. Stačí si je jen tak přehodit přes rameno. Vyrábějí se v obrovském množství variant.

Oversized kabelka

Kabelka s názvem oversized nabízejí díky své větší velikosti dostatek úložného prostoru. Jsou to tedy dámské kabelky více než vhodné pro delší trasy, na cestování i piknik, vezmete si je na koupaliště, hodí se pro maminky s malými dětmi, nebo i do práce, pokud si sebou nosíte zdravou stravu v podobě krabiček. Využijete je opravdu v každém věku a nejsou nijak omezené ve svém způsobu nošení. Chcete-li si do svém šatníku pořídit jen jednu oversized kabelku, vždy si zvolte raději její neutrální barvu i tvar, ať ji pak můžete velmi snadno kombinovat s vaším outfitem.

Psaníčko

Nadčasové psaníčko pro každou formální událost. Ta si zasluhuje příslušný outfit určité odpovídající úrovně. Ten musí být včetně doplňků, bot a kabelky, jinak to můžete rovnou zabalit. Na svatbu, na večírek, do divadla i na ples. Obyčejná kabelka přes rameno sem prostě nepatří. Tady přichází na řadu právě psaníčko, tedy kabelka do ruky. Tyto typy kabelek jsou navrhovány v různých velikostech, moc úložného prostoru v nich ale nenajdete. Na výjimečné události stejně ale potřebujete jen pár osobních drobností.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Lenka Váhová - redaktorka časopisu Lastfashion v online i tištěné podobě. Zajímá se o obor módy a krásy. Již 5 let působí jako hlavní copywriterka.

Lenka Váhová has 368 posts and counting. See all posts by Lenka Váhová